Прострочення єдиного податку

Тема в разделе 'Разный бизнес', создана пользователем misterial, 27 фев 2015.

 1. misterial
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  misterial Прохожий Пользователь

  Регистрация:
  12.10.14
  Сообщения:
  4
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Мужской
  Добрий день
  хотів би дізнатися, може хто в курсі
  ситуація в наступному, оплачував єдиний податок, 2 рази, обидва рази банк бракував платежі
  не можу зрозуміти в чому справа, вирішив "пошукати" рахунки, авось чого помінялося. Рахунки дійсно змінилися, знайшов насилу можна сказати

  Раніше раптом хоча б 1 день затримка (банк так перераховує, до3х робочих днів) відразу інспектор дзвонила і дізнавалася. Ну і якщо рахунки мінялися відразу по всіх міських ЗМІ анонси проходили. На сайті міністерства теж особливо ніяких новин, рахунки зариті в хлібних крихтах, з першого разу не так легко знайти.

  Загалом заплатив за новими рахунками (22 або 23) приїжджаю в податкову, виявляється мій інспектор звільнився, зараз вже інший. Запитав у "лівого" інспектора, вона мені сказала так, штраф 50%, але Ви краще поки не платіть, зараз бардак і беззаконня, раптом зійде з рук

  Так от питання, а які там штрафи і яка пеня? Як краще вчинити в даному випадку, чи зобов'язана податкова служба оповіщати про нові рахунки якось?
 2. svetlik
  Оффлайн

  svetlik Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  25.06.14
  Сообщения:
  72
  Симпатии:
  12
  Пол:
  Мужской
  То, что бардак это точно. Сейчас информацию тяжело найти. Наверное, единственный совет, который будет уместен - это обратиться к опытному аудиту. Обычно они все вхожи в круги налоговиков. И у них есть прямой доступ к информации через "могорычи".;)

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)