Прострочення єдиного податку

Тема в разделе 'Разный бизнес', создана пользователем misterial, 27 фев 2015.

1. misterial
    TopicStarter Overlay
    Оффлайн

misterial Прохожий Пользователь

Симпатии:
    0
    Добрий день
    хотів би дізнатися, може хто в курсі
    ситуація в наступному, оплачував єдиний податок, 2 рази, обидва рази банк бракував платежі
    не можу зрозуміти в чому справа, вирішив "пошукати" рахунки, авось чого помінялося. Рахунки дійсно змінилися, знайшов насилу можна сказати

Раніше раптом хоча б 1 день затримка (банк так перераховує, до3х робочих днів) відразу інспектор дзвонила і дізнавалася. Ну і якщо рахунки мінялися відразу по всіх міських ЗМІ анонси проходили. На сайті міністерства теж особливо ніяких новин, рахунки зариті в хлібних крихтах, з першого разу не так легко знайти.

Загалом заплатив за новими рахунками (22 або 23) приїжджаю в податкову, виявляється мій інспектор звільнився, зараз вже інший. Запитав у "лівого" інспектора, вона мені сказала так, штраф 50%, але Ви краще поки не платіть, зараз бардак і беззаконня, раптом зійде з рук

Так от питання, а які там штрафи і яка пеня? Як краще вчинити в даному випадку, чи зобов'язана податкова служба оповіщати про нові рахунки якось?
  2. svetlik
    Оффлайн

svetlik Любопытный Пользователь

Симпатии:
    12
    То, что бардак это точно. Сейчас информацию тяжело найти. Наверное, единственный совет, который будет уместен - это обратиться к опытному аудиту. Обычно они все вхожи в круги налоговиков. И у них есть прямой доступ к информации через "могорычи".;)

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)