Що продавати в Інтернет-магазині

Тема в разделе 'Создание и организация магазинов', создана пользователем Semenova, 12 апр 2015.

 1. Semenova
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  Semenova Прохожий Пользователь

  Регистрация:
  12.04.15
  Сообщения:
  1
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Женский
  Надумали відкрити свій інтернет-магазин, але зіткнулися з проблемою - тематика. Так які товари найкраще продаються в інтернеті? Яка ніша більш прибуткова? Виходячи зі статистики, найбільш затребуваними категоріями товарів є:
  1. Мобільні телефони, смартфони, планшети. Дуже рентабельний вид товару - самі по собі вони досить маленькі і компактні. Вікова аудиторія орієнтовно від 10 до 50 років. Відмінне співвідношення ваги та ціни товару. Для прикладу можна порівняти ціну пральної машини і ціну смартфона - ціна приблизно однакова, а різниця в доставці просто величезна.
  2. Комп'ютери, ноутбуки/нетбуки, системні блоки, комплектуючі. Відмінний варіант для інтернет-торгівлі. Ноутбук є закінченою і повністю налаштованою збіркою компонентів. Покупець у підсумку отримує саме те, що хотів. Ноутбуки також малогабаритні і мають, як правило, малу вага - це важливо в питанні доставки. Ціни на ноутбуки дозволяють з легкістю перекрити витрати. Комплектуючі для комп'ютерів - це теж досить широкий ринок, який не стоїть на місці і постійно змінюється.
  3. Книги та електронні носії інформації. Даний вид торгівлі в інтернеті дозволяє продавати різну літературу по каталогу. Це практично безпрограшний варіант: низькі ціни, малі габарити, популярність і величезний споживчий ринок. Один великий мінус в даній ніші - велика конкуренція.
  4. Побутова техніка великих розмірів. Найбільший недолік цієї ніші - це подальше гарантійне обслуговування після продажу товару. У популярних інтернет-магазинів є свої власні сервісні центри, які самі ремонтують поламану техніку. Якщо свій сервісний центр не передбачений, то, в кожному разі, поламана техніка відправляється в сервісний центр самого виробника.
  5. Побутова техніка невеликих розмірів. У даній ніші є і товари середньої ціни. Ринок дрібної побутової техніки на сьогоднішній день доступний і затребуваний. На відміну від великої побутової техніки, ці товари мають відносно невеликі габарити, що дуже позитивно позначається на доставці.
  6. Одяг. Основна аудиторія - це жінки. Працює в основному відома торгова марка, низькі ціни, а також якісні фотографії товару. Відсутність складнощів доставки товару є величезним плюсом даної ніші. Ще однією причиною зайнятися саме такою торгівлею є відсутність гарантійного обслуговування. Відомі бренди, якісні фото, зручна навігація в інтернет-магазині дозволять серйозно збільшити продажі.
  7. Парфуми. Має приблизно ті ж плюси: малі габарити, невелику вагу, хороші ціни. Однак є й істотний недолік цієї інтернет-торгівлі - парфумерію найчастіше вибирають по запаху, що дистанційно зробити неможливо.
  8. Декоративні товари (ручні вироби, сувеніри, біжутерія, а також картини і т. Д.). Істотний плюс - немає необхідності так щільно конкурувати з іншими інтернет-магазинами. Мінусом даної категорії товарів є мала аудиторія.
 2. demko12
  Оффлайн

  demko12 Прохожий Пользователь

  Регистрация:
  27.04.15
  Сообщения:
  12
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Женский
  В мене друг відкрив інтернет-магазин з продажу мобільних телефонів, каже, що дохід є хороший. Багато в нього купують аксесуарів до мобільної техніки. На мою думку, все-таки, продажу мобільних телефонів зараз немає рівних.
 3. Никита
  Оффлайн

  Никита Профессор Пользователь

  Регистрация:
  19.05.14
  Сообщения:
  505
  Симпатии:
  59
  Пол:
  Мужской
  Правда? А я думав, що зараз криза і телефони люди купляють в останню чергу. Нехай друг поділиться своїми секретами. А то в мене зовсім інша ситуація з продажами останні 6 місяців.

  PS. Також трохи продавав телефони і аксесуари до них.
 4. demko12
  Оффлайн

  demko12 Прохожий Пользователь

  Регистрация:
  27.04.15
  Сообщения:
  12
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Женский
  Ви які телефони продаєте? Наскільки мені відомо то він займається продажем IPhone. Мені теж було дивно, але народ навіть зараз купує телефони по ціні від 5000 до 15000 грн
 5. Никита
  Оффлайн

  Никита Профессор Пользователь

  Регистрация:
  19.05.14
  Сообщения:
  505
  Симпатии:
  59
  Пол:
  Мужской
  Тоді зрозуміло. Як відомо, багатим криза не перешкода. А я продавав не дорогі телефони 2000-4000 грн.
 6. arthuranenko
  Онлайн

  arthuranenko Гость

  А мне кажется выбор товара зависит в большей степени от того, где Вы сможете покупать его дешевле. Если товар будут разгребать хорошо, но прибыль Вы будете иметь копейки, то какой смысл в такой продаже?! Нужно провести анализ, что берут больше и что Вы можете купить подешевле. А научится продавать в интернете думаю время быстро научит.
 7. WebBiz
  Оффлайн

  WebBiz Вождь Команда форума Администратор

  Регистрация:
  11.03.14
  Сообщения:
  1.278
  Симпатии:
  177
  Пол:
  Мужской
  arthuranenko, В кризис, очень важно продавать то, без чего люди не проживут в первую очередь. Что с того, если мне предложат Iphone 6, за 10 000 грн. (он стоит 30 000), если мне кушать нечего? Вы думаете я его куплю и останусь без еды?
  --- Добавлено, 30 апр 2015 ---
  Как говорят: "копейка гривну бережет". Смысл есть, если вы продаете много. А, что с того, если вы поставите большую наценку на товар и ждёте месяц, пока кто-то что-то купит?
 8. Паша
  Онлайн

  Паша Гость

  у меня много моих друзей уже в раннем возрасте занимались продажей одежды ,и хочу сказать что прибыль была неплохой.Они как уже я писал в раней теме покупали вещи на секондах,там есть новые и старые неплохие вещи для всех .
 9. arthuranenko
  Оффлайн

  arthuranenko Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  01.05.15
  Сообщения:
  35
  Симпатии:
  2
  Пол:
  Мужской
  Ну во-первых, кризис кризисом, но более менее обеспеченные люди ни в чем себе не отказывают. Не буду обобщать, но многие. А по поводу товара, я не имел введу, что нужно большую накрутку делать и ждать месяц потом чтобы его кто-то купил. Я имел введу, что нужно думать с конкретным товаром, проводить анализ, почем ты можешь его где-то купить, а почем продать. То есть однозначного ответа здесь дать нельзя.
 10. drakon
  Оффлайн

  drakon Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  02.12.14
  Сообщения:
  88
  Симпатии:
  6
  Пол:
  Мужской
  В даний час, краще всього продавати, або товари дорогого сегменту (для заможніх покупців), або дешеві. Товари середньої вартості в даний час, просто не продаються. Наприклад, якщо взяти телефон за 2000-4000 грн., то його достатньо тяжко буде продати, а ось телефони вартістю від 10 000 грн. - не погано продаються.
 11. mimika2000
  Оффлайн

  mimika2000 Прохожий Пользователь

  Регистрация:
  26.05.15
  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Мужской
  Спрос на товар всегда отличается ценами и качеством его. Поэтому стоит в первую очередь определиться какой вы товар будете продавать. Подделки по дешёвым ценам или хороший качественный товар, но дорого.
 12. kvovtsik
  Оффлайн

  kvovtsik Прописан на форуме Пользователь

  Регистрация:
  24.08.14
  Сообщения:
  115
  Симпатии:
  16
  Пол:
  Мужской
  Адрес:
  г. Тернополь
  Первым делом покупатель в интернет магазине ищет или дешевый товар (дешевле чем в обычном магазине) или товар, который в обычном магазине трудно найти. Так что , что бы получить клиента нужно его чем нибудь сначала заинтересовать.

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)