смс на мобільні

  • Автор теми Iro4ka
  • Дата створення
Статус
Закрита.
I

Iro4ka

Новичок
Реєстрація
23.09.2015
Повідомлення
5
Репутація
0
Вік
31
купила нову сім і приходять смс поверніть кредит і так їм дзвониш пояснюєш.... я карточку купила я не та людина яка вам потрібна а вони підійдіть в банк і скажіть.Я йду в банк а вони добре вам на цей номер більше не приходитиме смс але проходить 2дня і знову смс і вже телефонували кредитні інспектори повернути кредит так тривало довго поки я сім не викинула ...
 
дійсно це так.. вони будуть писати, дзвонити тобто надоїдатимуть довго.... можна було дані номери занести до чорного списку. Хоча ...
але ж по скільки сім-карта нова також можна було звернутися до операторів мобільної системи, можливо прояснивши ситуацію вони змогли б допомогти.
 
Вони просто все, ще мають надію, що ви маєте якесь відношення до боржника. Скоріш за все, що людина взявши кредит — просто пропала і іншого контакту як номеру телефону в банку не має. Тому банк і чіпляється можливо за «останню ниточку». Хоча адекватній людині зрозуміло, що номер перевипускається (якщо ним не користуватися більше року), після чого знову поступає в продаж.
 
Часто слышала о таком!!
 
Вот и я с таким столкнулась. Контрактный номер Киевстар оказался бывшим номером должника. Причем его разыскивают уже больше 5 лет не только банки. Приват - единственный банк, который перестал звонить и писать смс на мой номер.
 
У меня была ситуация ещё круче. Около года назад звонит мне сотрудник милиции, называет мое имя и фамилию и говорит, что мой номер телефона был записан в какого-то мужчины (называет фамилию, имя,отчество) , этот мужчина умер (попал в автокатастрофу) ,а я записана в блокноте как родственница, а другие родственники живут за границей, на нем висит в банке довольно приличный кредит и я теперь должна его выплачивать. Я про этого мужчину первый раз слышу, а они мне ещё и его кредит вешают! А потом ещё и з банка какого-то звонили, тоже за него расспрашивали. Слава богу, в милиции все-таки выяснилось, что он мне вовсе не родственник и от меня отстали!
 
Статус
Закрита.

Схожі теми

Neron
Відповідей
5
Перегляди
1 тис.
Neron
Neron
К
Відповідей
0
Перегляди
1 тис.
Копирайтер
К
Никита
Відповідей
14
Перегляди
2 тис.
Rtube
R
Neron
Відповідей
3
Перегляди
1 тис.
Messi779
M
Назад
Зверху