Спам по емейлу

  • Автор теми Никита
  • Дата створення

Розсилати СПАМ по email ефективно?

  • Так

    Голосів: 1 16.7%
  • Ні

    Голосів: 1 16.7%
  • Не знаю

    Голосів: 2 33.3%
  • Ефективно, якщо знати як робити

    Голосів: 2 33.3%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    6
Никита

Никита

Профессор
Пользователи
Реєстрація
19.05.2014
Повідомлення
611
Репутація
63
Вік
42
Доброго дня, шановні друзі.

Продовжую продовжувати відкривати нові теми)

Почав нову справу в секторі b2b і у мене дозріло питання про продажі.

Я розумію всю важливість холодних дзвінків і платної реклами, але зараз цікавить холодний email-маркетинг, іншими словами СПАМ.

Є база підприємств Росії. Все в ній структуровано: емейли компаній, ніші, адреси, номера телефонів і так далі.

Завдання: продати компаніям контент-маркетинг (ведення блогу, введення корпоративних ЗМІ, тексти і ще тексти).

Що є? Веду блог, просуваюсь контент-маркетингом.

Проблема: компаніям важко зрозуміти вигоди. Як клієнти куплять у них? Зрозуміти це можна з допомогою нашого блогу і книг.

Не важливо... Контент-маркетинг використовує купа американських компаній, в тому числі Google, Microsoft, Gillete... Багато.

Питання. Як поводилися б ви з email-маркетингои по компаніям? Варто поділити компанії щодо діяльності та прибутку...

Наприклад, беру будівельну фірму, в якої не ведеться контент-маркетинг. Роблю аналіз конкурентів - виявляю сильні сторони конкурентів щодо контент-маркетингу. Готую конкретну навчально-продающу статтю для підігріву до купівлі. Пишу книги і знімаю відео для подробиць. Вибираю будівельні компанії, які підходять під сегмент. Розсилаю e-mail з комерційним оголошенням і даю посилання на статтю для підігріву з освітньою інформацією.

Як вам така ідея?

Поділіться, будь ласка, своїм досвідом продажів спаму, якщо такий є.

Порекомендуйте ще дешеві методи для продажу.

Використовую чи збираюся використовувати для просування блогу фактично все: SEO, вірусний маркетинг, e-mail-маркетинг, просування в соціальних мережах, на форумах, новинних сайтах, відповідях... Чекати на продажу з блогу довго, оскільки писати багато і ще повільніше Яндекс реагує на новий сайт.

Спасибі.
 
Як поводилися б ви з email-маркетингои по компаніям? Варто поділити компанії щодо діяльності та прибутку...
Ніяк. Спам шкідливий. Як ви правильно помітили, послуга досить складна для розуміння. Спамом ви нічого не доб'єтеся.
Є е-майл маркетинг. Потрібні передплатники на ваш сайт, зацікавлені вашою темою люди.
 
Ніяк. Спам шкідливий. Як ви правильно помітили, послуга досить складна для розуміння. Спамом ви нічого не доб'єтеся.
Є е-майл маркетинг. Потрібні передплатники на ваш сайт, зацікавлені вашою темою люди.
Дякую за відповідь. Е-мейл маркетинг дійсно хороший, єдине, чим він мені не подобається довго чекати першого клієнта. Я готуюся до застосування е-мейл маркетингу - точніше сказати - доробляю стратегію контент-маркетингу.

Якщо розсилати спам - а конкретну пропозицію конкретній компанії. Повідомлення. Зайду на їх сайт, подивлюся, що можна доробити і поліпшити. Статтю підготую з конкретною проблемою. Звернуся по імені, відправляти буду точково. Крім продажу, буду пропонувати підписку на емейл і інформаційний подарунок. Відправлю за день 20-100 повідомлень. Думаєте, ефективність буде та ж, що і зі спамом?
 
Як мені відомо, спам-розсилка діє в потрібному напрямку тільки на людей, які дуже погано розбираються в ПК і в інтернеті. Інших цей фактор просто бісить. Краще залийте невелику суму в адвордс, налаштуйте правильно рекламну кампанію. А також можете зробити сайт-однострінник з "зі сторінкою, яка буде продавати вашу послугу". Мені здається, що це дасть набагато більший ефект.
 
Як мені відомо, спам-розсилка діє в потрібному напрямку тільки на людей, які дуже погано розбираються в ПК і в інтернеті. Інших цей фактор просто бісить. Краще залийте невелику суму в адвордс, налаштуйте правильно рекламну кампанію. А також можете зробити сайт-однострінник з "зі сторінкою, яка буде продавати вашу послугу". Мені здається, що це дасть набагато більший ефект.
Я со всеми Вами не согласен. Вам, конечно, спасибо за ответы, но сами Вы никогда не продавали с помощью спам-емейл-рассылки.
Неделю назад начал рассылать — был ряд трудностей, через который пришлось пройти. Спам-фильтры обойти, программы найти, научиться пользоваться теми программами... Суть не в этом.

Рассылку делал с помощью стандартных возможностей гмеил. Создал контакты, отправил им скрытую копию... Кароче. Написал коммерческое предложение, разослал примерно 1 400 (много почты битой — посчитал на глаз "общее количество отправленных отнять возвраты", еще до конца не въехал, как использовать MailList Validator, который проверяет почту на вшивость). В общем, у Вас куча критики, а у меня 12 лидов. Почти 1% бесплатной конверсии. Всем спасибо, тема закрыта.
Кому интересно — пишите.
 
Спам - штука эффективная. По всем свои видам деятельости использую. Всё зависит от того как Вы это преподнесёте в рассылке. Будет красивая презентация - будут и клиенты.
 
Работает при условиях:
- рассылка только ЦА (соответственно сбор мыл качественный, а не покупка баз)
- правильно составленное предложение в HTML
- высокий пробив антиспама
- конкурентность вашего предложения
==========
Соблюдая условия, получается достаточно конвертабельный трафик.
 
Спам - це зло. Спамні повідомлення, я навіть не намагаюся прочтитати, хоча можливо і є люди які їх, ще читають. Та і законність спаму - під великим питанням.
 
Чула що спам- повідомлення можуть нести загрозу для телефона( віруси) якщо іх відкривати. Чи правда це?
 
Чому б ні? І не лише для телефону, а і для комп'ютера також. Навіть повідомлення від незнайомих людей, які не потрапили у папку спам, але мають вкладення можуть бути зараженими.
 
Я вообще ненавижу e-mail рассылку. Мало того, что это выглядит смешно, так еще потом в ящике полно мусора. Не успеваешь просто чистить. Кроме того, да, в рассылке могут содержаться вирусы. И вообще.. для того, что бы не получать всякие "странные" письма на ящик, не рекомендую подписываться на всякий бред. Когда вам предлагают написать свой e-mail на каком-либо сайте, не стоит писать его. Так как потом на ваш ящик приходит всякая реклама. К тому же, потом ваш ящик попадает в некую базу. Спамщики именно там и берут e-mail-ы для своей рассылки.
 
Доброго дня, шановні друзі.

Продовжую продовжувати відкривати нові теми)

Почав нову справу в секторі b2b і у мене дозріло питання про продажі.

Я розумію всю важливість холодних дзвінків і платної реклами, але зараз цікавить холодний email-маркетинг, іншими словами СПАМ.

Є база підприємств Росії. Все в ній структуровано: емейли компаній, ніші, адреси, номера телефонів і так далі.

Завдання: продати компаніям контент-маркетинг (ведення блогу, введення корпоративних ЗМІ, тексти і ще тексти).

Що є? Веду блог, просуваюсь контент-маркетингом.

Проблема: компаніям важко зрозуміти вигоди. Як клієнти куплять у них? Зрозуміти це можна з допомогою нашого блогу і книг.

Не важливо... Контент-маркетинг використовує купа американських компаній, в тому числі Google, Microsoft, Gillete... Багато.

Питання. Як поводилися б ви з email-маркетингои по компаніям? Варто поділити компанії щодо діяльності та прибутку...

Наприклад, беру будівельну фірму, в якої не ведеться контент-маркетинг. Роблю аналіз конкурентів - виявляю сильні сторони конкурентів щодо контент-маркетингу. Готую конкретну навчально-продающу статтю для підігріву до купівлі. Пишу книги і знімаю відео для подробиць. Вибираю будівельні компанії, які підходять під сегмент. Розсилаю e-mail з комерційним оголошенням і даю посилання на статтю для підігріву з освітньою інформацією.

Як вам така ідея?

Поділіться, будь ласка, своїм досвідом продажів спаму, якщо такий є.

Порекомендуйте ще дешеві методи для продажу.

Використовую чи збираюся використовувати для просування блогу фактично все: SEO, вірусний маркетинг, e-mail-маркетинг, просування в соціальних мережах, на форумах, новинних сайтах, відповідях... Чекати на продажу з блогу довго, оскільки писати багато і ще повільніше Яндекс реагує на новий сайт.

Спасибі.
Добрый день
Не согласен, что СПАМ рассылка не эффективна. В моей компании очень много услуг для продвижения Бизнеса и СПАМ рассылка для меня - это САМЫЙ главный источник получения заказчиков. Далее идет контекстная реклама
 
Думаю, что рассылка эффективна только в том случае, если письма попадают не в спам и база почищена от заброшенных эмейлов. Слышала, что многие используют различные программы и скрипты для привлечения потенциальных клиентов.
 
Назад
Зверху