Створення інтернет-магазину

  • Автор теми Toffee
  • Дата створення
Toffee

Toffee

Пользователи
Реєстрація
07.08.2016
Повідомлення
11
Репутація
2
Дорогі друзі!
Я от захотіла відкрити свій інтернет-магазин, і продукція є і бажання, але я не знаю з чого починати.
Підкажіть, що робити у такій ситуації!
 
Создайте для начала группу в соц сети, или сайт, на своё усмотрение, где и будете выкладывать ассортимент продукции, потом начинайте себе делать рекламу путем различных акций и скидок.
 
Виділити від 500 до безкінечності доларів, для створення сайту і його просування. Або самі все вчіть і робіть. Це буде дешево, але дуже довго і можливо навіть цікаво. В цьому випадку ви будете знати, що як працює, так би мовити з середини.

Також можете створити сайт магазину, на платформі prom.ua, правда на безкоштовному тарифі - далеко не поїдете.
 
Якщо у Вас є таке бажання, то найкращим рішенням стане... Щоб створити інтернет-магазин саостійно потрібно дуже багато знати. Вивчення інформації може зайняти дуже багато часу, тому я рекомендую відразу придбати готовий магазин через Купішоп. Дуже легкий у використанні, максимально зручний, особливо для новачків. Тобто Ви отримуєте відразу готовий інтернет-магазин, не хвилюючись про домен, хостинг і просування сайту. Завантажуєте свій товар і все!
 
Останнє редагування модератором:
Можна спробувати комерційні платформи для інтернет-магазинів, як варіант розглядати Saas продукти. Тут вам за 5-10 дол в місяць і оновлення, і моніторинг роботи, і технічна підтримка. Зараз непоганий варіант на ринку України - Хорошоп. Досить широкий функціонал як масого магазину, так і можливості для його просування: вигрузки товарів на маркетплейси, хороше сео, вигрузки в соціальні мережі.
Сайт зробити не проблема, головне як він буде просуватися. Тому, на мою думку, я б мінімалізував роботу з сайтом після запуску і зосередився на просуванні.
 
Привет. Есть похожая идея. Можно обсудить сотрудничество. 0939676870
 
Вижу, что тема создана давно, интересно создали интернет-магазин, есть продажи или так и все осталось в планах? Сейчас многие создают каталоги с товаром в инстаграме и продвигают аккаунты через рекламу.
 
Если у вас есть уже какой-то отдел продаж, то для повышения его эффективности рекомендую использовать IP телефонию от Cleverty. Очень помогает повысить эффективность работы с клиентами.
 
Сейчас многие создают каталоги с товаром в инстаграме и продвигают аккаунты через рекламу.
Только в неумелых руках народ сливает бюджет, а толку ноль. Там тоже нужно кучу всяких нюансов знать.
 
Согласна, что везде нужны знания, но группы в соц. сетях - это более бюджетный вариант, чем создание интернет-магазина без понятия, как собирать семантику, проводить оптимизацию, на каком движке создавать сайт и т.д.
 
Назад
Зверху