Створення інтернет-магазину

  • Автор темы Toffee
  • Дата начала
Toffee

Toffee

Новичек
Пользователь
Регистрация
07.08.2016
Сообщения
11
Дорогі друзі!
Я от захотіла відкрити свій інтернет-магазин, і продукція є і бажання, але я не знаю з чого починати.
Підкажіть, що робити у такій ситуації!
 
Lola

Lola

Любопытный
Пользователь
Регистрация
17.08.2016
Сообщения
41
Возраст
31
Создайте для начала группу в соц сети, или сайт, на своё усмотрение, где и будете выкладывать ассортимент продукции, потом начинайте себе делать рекламу путем различных акций и скидок.
 
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форума
Администратор
Регистрация
11.03.2014
Сообщения
1 485
Возраст
30
Виділити від 500 до безкінечності доларів, для створення сайту і його просування. Або самі все вчіть і робіть. Це буде дешево, але дуже довго і можливо навіть цікаво. В цьому випадку ви будете знати, що як працює, так би мовити з середини.

Також можете створити сайт магазину, на платформі prom.ua, правда на безкоштовному тарифі - далеко не поїдете.
 
Настасья

Настасья

Прохожий
Пользователь
Регистрация
21.10.2016
Сообщения
1
Возраст
30
Якщо у Вас є таке бажання, то найкращим рішенням стане... Щоб створити інтернет-магазин саостійно потрібно дуже багато знати. Вивчення інформації може зайняти дуже багато часу, тому я рекомендую відразу придбати готовий магазин через Купішоп. Дуже легкий у використанні, максимально зручний, особливо для новачків. Тобто Ви отримуєте відразу готовий інтернет-магазин, не хвилюючись про домен, хостинг і просування сайту. Завантажуєте свій товар і все!
 
Последнее редактирование модератором:
S

sergey1990

Прохожий
Пользователь
Регистрация
19.03.2019
Сообщения
3
Возраст
29
Можна спробувати комерційні платформи для інтернет-магазинів, як варіант розглядати Saas продукти. Тут вам за 5-10 дол в місяць і оновлення, і моніторинг роботи, і технічна підтримка. Зараз непоганий варіант на ринку України - Хорошоп. Досить широкий функціонал як масого магазину, так і можливості для його просування: вигрузки товарів на маркетплейси, хороше сео, вигрузки в соціальні мережі.
Сайт зробити не проблема, головне як він буде просуватися. Тому, на мою думку, я б мінімалізував роботу з сайтом після запуску і зосередився на просуванні.
 
Верх