Створити Блог на WordPress

  • Автор теми Neron
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Neron

Neron

Пользователи
Реєстрація
12.04.2014
Повідомлення
360
Репутація
24
Вік
32
Починаємо створювати блог на платформі WordPress.
Вордпресс (WordPress) - найпопулярніша в світі платформа для створення блогів. Платформа повністю може бути змінено вами на ваш смак.

Нагадаю, що у Вас досі є варіант створення безкоштовного блогу, проте він не дасть Вам переваг в заробітку та розвитку як автономний на Вордпресс.

У багатьох блогерів спочатку виникає питання - як встановити Вордпресс на свій сервер, який хостинг вибрати і так далі.


Нижче я викладу повний путівник (крок за кроком) по установці Вордпресс і початку роботи вашого блогу.

Зареєструйте доменне ім'я
Спочатку Вам необхідно купити доменне ім'я. Я використовую для цього сервіс Godaddy або thehost.com.ua (переважно для доменів .com.ua). Вартість домену, в середньому, .com.ua - 80 грн. в рік, .com - 7,49 долара в рік.

Виберіть хостинг і запишіть ваші FTP-дані
Особисто я використовую хостинг TheHost.com.ua.
Після завершення оплати хостинг Вам прийде електронний лист з темою FTP Account Information.
Скопіюйте наступне:
Hosting/FTP User Name: ваше ім'я
Web Site URL: адреса вашого домену
FTP Site URL: адреса вашого FTP-аккаунту

Створіть базу даних MYSQL
Базу MySQL - Ви можете створити у Вашому акаунті через Cpanel, Plesk або ISP Manager. (залежить від Вашого хостера)
  • Зайдіть в Cpanel Вашого домену (sviyblog.com.ua/cpanel)
  • Знайдіть розділ Preferences та натисніть Change Language
  • Виберіть Set Language to: Ukrainian (російську) і натисніть кнопку Change
  • В головному меню знайдіть розділ Бази даних і клацніть на “Майстер баз даних MySQL
  • Дотримуйтесь зрозумілої покрокової інструкції - введіть назву бази даних, ім'я користувача, пароль і пароль (повторно), натисніть кнопку створити користувача.
  • Натисніть All privileges натисніть на кнопку "Наступний крок"
  • Зачекайте поки хостер завершить створення бази даних MySql
Завантажте російську (українську) Вордпрес, або базову англійську версію (через Cpanel)
  • Зайдіть на MyWordpress.ru для завантаження останньої російської версії Вордпресс, або WordPress.org - базової англійської
  • Вордпресс має формат архіву .zip, завантажте його на хостинг і розпакуйте файл на хостингу

  • Тепер у вас є папка WordPress, зайдіть в неї, виділіть всі файли і перемістіть їх з папки WordPress в кореневий каталог. Скористайтеся функцією "Перемістити у верхньому меню"
  • Знайдіть файл wp-config-sample.php і перейменуйте його в wp-config.php (тобто просто видаліть текст "-sample")
Відкрийте файл wp-config.php і знайдіть наступний текст:
define('DB_NAME', 'putyourdbnamehere');
/** MySQL database username */
define('DB_USER', 'usernamehere');
/** MySQL database password */
define('DB_PASSWORD', 'yourpasswordhere');
/** MySQL hostname */
define('DB_HOST', 'localhost');

Візьміть інформацію з бази даних MySQL, яку ви створили в Cpanel, і замініть на наступне:
  • putyourdbnamehere - замініть назву вашої бази даних MySql.
  • usernamehere - замініть ім'я користувача бази даних MySql.
  • yourpasswordhere - замініть на пароль бази даних MySql.
  • localhost - залиште нічого не змінюючи
Зайдіть і згенеруйте секретний ключ, він допоможе впоратися з можливими спробами злому бази даних хакерами.
Замініть кодом наступні рядки
define('AUTH_KEY', 'izmenite eto na unikalnuyu frazu');
define('SECURE_AUTH_KEY', 'izmenite eto na unikalnuyu frazu');
define('LOGGED_IN_KEY', 'izmenite eto na unikalnuyu frazu');
define('NONCE_KEY', 'izmenite eto na unikalnuyu frazu');

Збережіть wp-config.php

Завантажити WordPress через FTP
Вищевикладений пункт Ви можете робити як через Менеджер Файлів через Cpanel, так і через FTP-клієнт.
  • Завантажте FTP-клієнт (наприклад FileZilla)
  • Встановіть FTP-клієнт на своєму комп'ютері і з'єднайтесь з вашим хостинг-аккаунтом через інтерфейс програми FileZilla, використовуючи інформацію FTP-аккаунту.
  • Перемістити всі файли з папки WordPress на ваш сервер.
  • Наприклад, я поклав всі файли в кореневий каталог (sviyblog.com.ua). Погляньте як це має виглядати.


Продовжіть установку Вордпресс, ввівши в браузері адресу:
Код:
http://www.sviyblog.com.ua/wp-admin/install.php
Після введення в браузері:
Код:
http://www.sviyblog.com.ua/wp-admin/install.php
ось що має з'явитися на вашому екрані:



Заповніть наступне:
  • Заголовок сайту
  • Ім'я користувача
  • Пароль двічі
  • Ваш e-mail
  • Перевірте, щоб галочка Дозволити пошуковим машинам індексувати сайт була відключена, в іншому випадку, ви дозволяєте пошуковим системам відразу індексувати неготовий блог .
  • Натисніть Встановити WordPress
На екрані повинен з'явитися текст - Готово! А також дані, які ми ввели під час установки.
Натисніть Ввійти (Log In).
Ви побачите сторінку доступу адміністратора.
Впишіть ім'я і пароль, що тільки що ввели
Натисніть Ввійти (Log In).

Ви побачите Панель оголошень (Dashboard), де ви отримаєте доступ до змін, оптимізації платформи, встановлення нових плагінів, додавання записів і т.д.



Ура! Вордпресс встановлений! Введіть в браузері своє доменне ім'я і перевірте.

Вам прийде лист на електронну адресу з заголовком Новий Блог (New Blog), в якому знаходиться вся важлива адміністраторська інформація.
 
Статус
Закрита.

Схожі теми

Никита
Відповідей
4
Перегляди
2 тис.
Utopia17
U
Назад
Зверху