Відкриваю дитячий ІМ з надією на успіх

• Автор теми ukrcool
  • Дата створення
U

ukrcool

Новичок
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
31
Перечитавши безліч історій підприємців-вирішив теж вести записи про відкриття інтернет магазину, як не банально б це звучало)

Більше 5-ти років керую роздрібними дитячими магазинами, по-цьому з вибором товарної ніші питань не було. Провівши аналіз продажів прийшов до висновку, що дорогі позиції дуже важко продаються через стаціонар і набагато швидше йдуть через ІМ, тут думаю "америку" не відкрив. Було прийнято рішення, що пора розширювати свій бізнес, хоч і пізно, але нічого! Успіхів мені)

Отже, що я маю. 3 роздрібні точки загальною площею 120 кв.м., під керуванням 1С Роздріб 2.0. Не поганий товарний залишок. Близько 10 перевірених постачальників з хорошими відпускними цінами. Величезне бажання розвиватися далі!

Які цілі намальовані на найближчий час.
  • Продовжувати вивчати матеріали по відкриттю ІМ, вишукувати ключові моменти, конспектувати чужі помилки і їх вирішення
  • Доопрацювання повноцінного обміну 1С Роздріб - 1С УТ
  • Підбір і реєстрація доменного імені
  • Розробка лого і ФС
  • Створення груп в соц.мережах, найм smm менеджера
  • Розробка ТЗ, семант. ядра, пошук виконавців, замовлення сайту, інтеграція з 1с, наповнення
  • Укладання договорів з кур'єрськими службами, сервісами прийому платежів, телефонією
Звичайно може не всі етапи вказані в правильному порядку, але поки так.

U

ukrcool

Новичок
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
31
Шляхом серйозного мозкового штурму підібрав доменне ім'я, зареєстрував. Крім .com.ua викупив укр, поки не знаю навіщо, але щось підказує, що стане в нагоді.
Відкрив конкурс на розробку лого і фірменного стилю. Поки чекаю гідних варіантів від дизайнерів - зайнявся протопуванням майбутнього сайту.

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,507
Репутація
205
Вік
32
Краще відразу купіть домен .ua. (звісно, якщо маєте торгову марку. Розумію, що дорого, але магазинам в домені .ua більше довіряють, чим в зоні .com.ua

Зверху