Відкриваю дитячий ІМ з надією на успіх

  • Автор теми ukrcool
  • Дата створення
U

ukrcool

Новичок
Реєстрація
07.04.2015
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
32
Перечитавши безліч історій підприємців-вирішив теж вести записи про відкриття інтернет магазину, як не банально б це звучало)

Більше 5-ти років керую роздрібними дитячими магазинами, по-цьому з вибором товарної ніші питань не було. Провівши аналіз продажів прийшов до висновку, що дорогі позиції дуже важко продаються через стаціонар і набагато швидше йдуть через ІМ, тут думаю "америку" не відкрив. Було прийнято рішення, що пора розширювати свій бізнес, хоч і пізно, але нічого! Успіхів мені)

Отже, що я маю. 3 роздрібні точки загальною площею 120 кв.м., під керуванням 1С Роздріб 2.0. Не поганий товарний залишок. Близько 10 перевірених постачальників з хорошими відпускними цінами. Величезне бажання розвиватися далі!

Які цілі намальовані на найближчий час.
  • Продовжувати вивчати матеріали по відкриттю ІМ, вишукувати ключові моменти, конспектувати чужі помилки і їх вирішення
  • Доопрацювання повноцінного обміну 1С Роздріб - 1С УТ
  • Підбір і реєстрація доменного імені
  • Розробка лого і ФС
  • Створення груп в соц.мережах, найм smm менеджера
  • Розробка ТЗ, семант. ядра, пошук виконавців, замовлення сайту, інтеграція з 1с, наповнення
  • Укладання договорів з кур'єрськими службами, сервісами прийому платежів, телефонією
Звичайно може не всі етапи вказані в правильному порядку, але поки так.
 
Шляхом серйозного мозкового штурму підібрав доменне ім'я, зареєстрував. Крім .com.ua викупив укр, поки не знаю навіщо, але щось підказує, що стане в нагоді.
Відкрив конкурс на розробку лого і фірменного стилю. Поки чекаю гідних варіантів від дизайнерів - зайнявся протопуванням майбутнього сайту.
 
Краще відразу купіть домен .ua. (звісно, якщо маєте торгову марку. Розумію, що дорого, але магазинам в домені .ua більше довіряють, чим в зоні .com.ua
 
Назад
Зверху