залучення нових клієнтів агентами ПриватБанку

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
Статус
Закрита.
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Приватбанк для залучення клієнтів користуєть послугами агентів. Агентом може стати будь-який клієнт банку від 16років, для реєстраціі потрібно мати кар ку "Універ альна" і зареєструватись на сайті agent.pb.ua також реєстрацію можна зробити зателефонувавши в банк. Принцип роботи в тому, що ви пропонуєте послуги банку людям в зручний для вас спосіб. Знаю що таким способом залучають нових клієнтів деякі мобільні оператори, ала така пропозиція від ПриватБанку мене здивувала. Мені здається якість і кількість послуг банку це найкраща реклама.
 
У них эта программа достаточно давно действует. Я ее помню с тех пор, как стал их клиентом, а это где-то 6 лет, а может и больше. Раньше даже сам зарегистрировался, и даже привлек 1-го клиента, но денег так и не получил. Решил, что этим не стоит заниматься, так как у каждого 2-го уже есть карта этого банка, а платят достаточно мало.
 
Можете сказати скільки зараз можна зарабити в місяць ставши агентом Приватбанку, в середньому? Чув, що люди не дуже великі суми цим способом заробляють.
 
Знакомый работал и не особо был в восторге, потому что там необходимо привлекать очень много людей, чтобы твой заработок был значительный. Оплата идет за получение карточек клиентом.
 
Можете сказати скільки зараз можна зарабити в місяць ставши агентом Приватбанку, в середньому?
А ви як самі думаєте? Якщо не помиляюся, то у кожної 2 дорослої людини в Україні, уже є карточка даного банку. Кому їх, ще можна пропонувати? Тим більше при ціні у 16 грн./клієнта - не багато заробиш.
 
Вот вот, введу того что практически каждый второй взрослый в Украине имеет карточку Приват Банка, смысла в такой подработке нет. Просто потратите уйму времени, а результат будет плачевным.
 
Моя сестра вирішила заробити таким способом. Думала, що серед студентів буде багато охочих отримати кредитку. В перший місяць заробила майже 40 гривень, а далі й того не було. Тому не варто спокушатись рекламою в інтернеті, де обіцяють аж 2000 грн/міс.
 
Моя сестра вирішила заробити таким способом. Думала, що серед студентів буде багато охочих отримати кредитку. В перший місяць заробила майже 40 гривень, а далі й того не було. Тому не варто спокушатись рекламою в інтернеті, де обіцяють аж 2000 грн/міс.
Який зараз може бути заробіток, якщо кожен другий має карту цього банку, а серед молоді ще більше.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху