залучення нових клієнтів агентами ПриватБанку

• Автор теми Messi779
  • Дата створення
Статус
Закрита.
M

Messi779

Академик
Пользователи
Повідомлення
237
Репутація
45
Приватбанк для залучення клієнтів користуєть послугами агентів. Агентом може стати будь-який клієнт банку від 16років, для реєстраціі потрібно мати кар ку "Універ альна" і зареєструватись на сайті agent.pb.ua також реєстрацію можна зробити зателефонувавши в банк. Принцип роботи в тому, що ви пропонуєте послуги банку людям в зручний для вас спосіб. Знаю що таким способом залучають нових клієнтів деякі мобільні оператори, ала така пропозиція від ПриватБанку мене здивувала. Мені здається якість і кількість послуг банку це найкраща реклама.

Никита

Никита

Профессор
Пользователи
Повідомлення
596
Репутація
63
Вік
41
У них эта программа достаточно давно действует. Я ее помню с тех пор, как стал их клиентом, а это где-то 6 лет, а может и больше. Раньше даже сам зарегистрировался, и даже привлек 1-го клиента, но денег так и не получил. Решил, что этим не стоит заниматься, так как у каждого 2-го уже есть карта этого банка, а платят достаточно мало.

demko12

demko12

Постоялец
Пользователи
Повідомлення
12
Репутація
0
Вік
34
Можете сказати скільки зараз можна зарабити в місяць ставши агентом Приватбанку, в середньому? Чув, що люди не дуже великі суми цим способом заробляють.

SerG1k13

SerG1k13

Новичок
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
31
Знакомый работал и не особо был в восторге, потому что там необходимо привлекать очень много людей, чтобы твой заработок был значительный. Оплата идет за получение карточек клиентом.

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,507
Репутація
205
Вік
32
Можете сказати скільки зараз можна зарабити в місяць ставши агентом Приватбанку, в середньому?
А ви як самі думаєте? Якщо не помиляюся, то у кожної 2 дорослої людини в Україні, уже є карточка даного банку. Кому їх, ще можна пропонувати? Тим більше при ціні у 16 грн./клієнта - не багато заробиш.

arthuranenko

arthuranenko

Академик
Пользователи
Повідомлення
35
Репутація
2
Вот вот, введу того что практически каждый второй взрослый в Украине имеет карточку Приват Банка, смысла в такой подработке нет. Просто потратите уйму времени, а результат будет плачевным.

Іванка

Іванка

Академик
Пользователи
Повідомлення
71
Репутація
22
Вік
31
Моя сестра вирішила заробити таким способом. Думала, що серед студентів буде багато охочих отримати кредитку. В перший місяць заробила майже 40 гривень, а далі й того не було. Тому не варто спокушатись рекламою в інтернеті, де обіцяють аж 2000 грн/міс.

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,507
Репутація
205
Вік
32
Моя сестра вирішила заробити таким способом. Думала, що серед студентів буде багато охочих отримати кредитку. В перший місяць заробила майже 40 гривень, а далі й того не було. Тому не варто спокушатись рекламою в інтернеті, де обіцяють аж 2000 грн/міс.
Який зараз може бути заробіток, якщо кожен другий має карту цього банку, а серед молоді ще більше.

Статус
Закрита.
Зверху