9 признаків інвестиційного шахрайства

  • Автор теми Никита
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Никита

Никита

Профессор
Пользователи
Реєстрація
19.05.2014
Повідомлення
611
Репутація
63
Вік
42
У мережі Інтернет, практично кожен день з'являються все нові і нові можливості вкласти свої кровно зароблені гроші, з метою їх примноження. Але на превеликий превеликий жаль, разом з реальними пропозиціями від успішних керівників і реальних інвестиційних компаній, сфера переповнена і пропозиціями від шахраїв. Швидше за все, про актуальність даного питання, вам зайвий раз говорити не доводиться, оскільки випадки шахрайства ми з вами спостерігаємо практично кожен день. Навіть більш-менш досвідченим інвесторам іноді дуже важко відрізнити реальний інвестиційний інструмент від пропозиції шахраїв, що вже говорити про новачків. Саме з метою допомогти новачкам вирішив описати ознаки шахраїв у сфері інтернет інвестицій...

Так які ж ознаки можуть допомогти вам завчасно викрити наміри шахрая? Ось деякі з них:

1. Фіксована дохідність. Більша частина інвестицій досить ризиковані і не можуть прогнозуватися з достатньою точністю, яка б дозволила визначити конкретну прибутковість в майбутньому. Винятком можуть бути банки, але більшість розглядають банківські депозити не як інструмент інвестування, а як спосіб зберегти свої кошти від інфляції. Навіть профі з більш ніж десятирічним досвідом не можуть бути впевнені в тому, як поведе себе ринок у майбутньому. Отже, обіцянка певного відсотка прибутковості в майбутньому - це ознака шахраїв.

2. Переконання в унікальності можливості. Дуже часто шахраї намагаються вплинути на вас через вашу підсвідомість, і завдяки переконанню в унікальному переконанні (унікальна пропозиція яка дається тільки один раз в житті) їм часто вдається вас обдурити. Як правило, всі реальні інвестиції не мають за великим рахунком ніякої унікальності, а засновані вони на загальновідомих і загальнодоступних можливостях. Та й загалом, якщо вас в чомусь нав'язливо переконують це вже сумнівно, як мінімум це привід зайвий раз замислитися.

3. Немає відповідальності за збитки або їх розподіл. Збиткові періоди це для інвестування реальність, і, отже, процес розподілу збитків повинен бути обумовлений спочатку. Якщо цього немає - отже, вас знову ж переконують у впевненій прибутковості, як я вже говорив, що «це не є добре» - знову ж таки може бути ознакою шахрайської схеми. До того ж звертаю вашу увагу, що ця відповідальність повинна бути чітко зафіксована (наприклад, у договорі з керуючою компанією).

4. Терміновість. Якщо ж вам пропонують вкласти в щось терміново, будьте впевнені на 99,999 відсотків, в даний момент ви спілкуєтеся з шахраєм. Це знову ж черговий метод вплив на вашу підсвідомість. Терміновість як правило викликана не якоюсь ситуацією на ринку, яка може дати надприбуток, а просто штучно створена для того що б відібрати у вас час для аналізу пропозиції і усвідомлення всіх ризиків. Найкращим рішенням в момент такої пропозиції буде рішення відмовитися (утриматися від вкладення). Швидше за все ви про цей вчинок не пошкодуєте.

5. Не чітке формулювання умов. Уникайте всіляких не чітких формулювань. Це інколи може і не бути прямою ознакою шахраїв, але при першій же можливості вас зможуть «обіграти» навіть реальні керуючі а не шахраї. Світ фінансів не терпить приблизних і розмитих визначень. Уникайте формулювань «Приблизно», «Близько», «Заплановано» і так далі. Гроші як і цифри люблять точність і рахунок. Запам'ятайте цю просту і водночас робочу істину, вона вам допоможе не тільки при інвестуванні. Приблизно 7 відсотків це може бути і 0 відсотків і 20 відсотків, у даному разі для вас буде трохи прийнятніше формулювання «від 5 до 10 відсотків». Цю хитрість часто використовують шахраї, і обдуривши вас фактично згідно з умовами вони залишаються «чисті». Намагайтеся уникати таких формулювань.

6. Використання старих шахрайських схем або схем які вже обросли скандалами і проблемами для інвесторів. Шахраям не обов'язково винаходити щось нове. Як говорить народне прислів'я «не варто винаходити велосипед повторно...». Шахраї можуть використовувати перевірені часом схеми для обдурення народу. Тому всіляко намагайтеся уникати тих пропозицій, де ви бачите щось схоже на старі схеми.

7. Пропозицію інвестувати в ноу-хау, або що-то чого раніше ніхто не бачив. Як правило, реальні інвестиційні інструменти побудовані на загальновідомих схемах, то що, як кажуть перевірено часом. А різні легенди про нано-технології швидше будуть використовувати шахраї, знову ж таки спільно з перспективою дуже великої прибутковості. Навіть якщо це дійсно якесь ноу-хау, ви повинні розуміти що потенційно не тільки висока прибутковість але ще й ризики. Якщо ж вас переконують що ймовірність успіху більше 60% - це шахраї.

8. Шикарне життя керуючого. Якщо керуючі мають стабільно високий дохід, вони навряд чи будуть про це говорити своїм інвесторам, оскільки в цьому немає жодної необхідності, це не стосується суті вашої угоди. «Кидають пил в очі» в основному шахраї, знову ж таки для впливу на вашу підсвідомість. Мовляв подивіться як добре я живу, вкладіть в мене будете жити і ви так. Ось тільки ви задумайтеся про те, що шикарне життя передбачає дуже великі витрати, і якщо у людини є кошти на ці витрати, потрібні йому ваші тисяча дві? Питання риторичне... Якщо і потрібні якраз щоб покрити ці витрати.

9. Використання так званої «Брокерської» схеми. По даній схемі з вами керуюча компанія укладає договір на надання брокерських послуг. Тобто фактично ви передаєте кошти в управління а за «паперами» саме ви керуєте рахунком, отже вся відповідальність лягає саме на вас. І навіть у разі звернення в суд ваші шанси досить малі, до того ж ви будете нести відповідальність за дії (навіть протиправні) керуючого на вашому рахунку.

Сподіваюся, що дана інформація допоможе вам викрити наміри шахраїв. Пам'ятайте, що вірити за великим рахунком, не можна нікому, тим більше в тих питаннях, які стосуються фінансових питань. Ви можете слухати, що вам говорять, але ні в якому разі не приймайте інформацію як заклик до дії.

Як вважаєте, чи допоможуть ці принципи новачкам хоч трохи? Або ж за старою перевіреною схемою «самому набивати шишки»? Які ознаки інвестиційного шахрайства зустрічали ви на своєму шляху?
 
Самое печальное, что все эти правила знают и сами мошенники, поэтому они всячески придумывают методы для скрытия этих признаков. Простые схемы мошенников просчитанные на работу в течении пары недель или месяцев сильно не заморачиваются и расчитывают только на не знающих и начинающих инвесторов. Но вполне солидные компании знаменитые и работающие много лет в итоге могут оказаться тоже мошенниками, обманувшими опытных инвесторов. Примеров тому масса.
 
Самое печальное, что все эти правила знают и сами мошенники, поэтому они всячески придумывают методы для скрытия этих признаков.
Это правда. Но очень часто, люди даже не знают о выше пересчитанных признаках, а мошенники в свою очередь ничего нового не придумывают и работают по старых схемах.
 
Думаю перeд тим як почати працювати в інтернеті, тимбільше вкладаючи гроші. Потрібно пошукати відгуки.
 
Я не могу понять. Пунк 1 противоречит пункту 5. Выходит, просто верить никому нельзя. И в когда указан фиксированный и когда приблизительный. Да и вообще, на фоне последних событий, например Форекс Тренд, сложно принять решение.
 
Проглядаючи різні оголошення дуже часто зустрічаю " сліди шахраів". Ця стаття також дечого навчила, за що автору можна сказати " молодець, що написав зрозуміло, без лишніх прикладів і довгих описів" . А зайшла сьогодні в цю тему тому, що натрапила на цікаву статтю. Не буду називати хто, але оголошення дали таке, реєструйтесь на нашому сайті, отримуйте 50₴ і переводите іх на рахунок( куди не написали) отримаєте назад 70₴, різниця ваша. Повторювати таку операцію можна почтійно і прибуток буде збільшуватись. Далі вже йшли правила де, як в старому анекдоті, написано, що в будь-якому випадку ви маєте повернути 50 доларів. Думаю що справа не чесна і тут хочуть заманити малою сумою.
 
Не буду називати хто, але оголошення дали таке, реєструйтесь на нашому сайті, отримуйте 50₴ і переводите іх на рахунок( куди не написали) отримаєте назад 70₴, різниця ваша.
Так це стара схема розводу, як цей світ.
 
Уже не раз убедилась на личном опыте, что даже идеальное знание признаков мошенничества не может на 100 % обезопасить от потери своих денег. Даже опытные люди иногда попадают в довольно неприятные ситуации. Слишком много всяких мелочей, на которые нужно обращать внимание просто не замечаешь.
 
если мошенники захотят - они найдут метод замаскироваться. просто нужно знать куда стоит вкладывать свои кровные, а что лучше обойти стороной.
 
какой бы мошенник не был, его можно раскусить если человик умный
 
ап
помогу доносить важную инфу)
 
если мошенники захотят - они найдут метод замаскироваться. просто нужно знать куда стоит вкладывать свои кровные, а что лучше обойти стороной.
Нужно все проверять,где компания зарегестрирована,как долго она существует и тд
 
Або ж за старою перевіреною схемою «самому набивати шишки»?
Это зависит от самой личности, одни сто раз проверят информацию, а уже потом принимают решение, а другим приходится учиться на своих ошибках...
 
А как ты проверишь? По отзывам? Их тоже можно проплатить.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху