Бізнес на Amazon

  • Автор теми Neron
  • Дата створення
Neron

Neron

Пользователи
Реєстрація
12.04.2014
Повідомлення
360
Репутація
24
Вік
32
Опрацьовував тему по інтернет продажах і потрапив на тему продажів на Амазон. Приваблює тим, що ринок величезний, дозволяє продавати товар регулярно і щодня. Схема примітивна на перший погляд: купив в китаї продав в сша. Багато проблем але ... реально працює і багато пояснень і навчальних курсів. Чим далі копаю тим більше впевненість що це гарантовано. Може я обманююся? Хто-небудь займався цією темою?
 
Сам пересматриваю сейчас информацию по данной теме. Как и любой бизнес-нужно вложить деньги в начале и уделять достаточно внимания потом. Рекламу и маркетинг никто не отменял, также нужно хорошо проанализировать нишу в которой будет вход на Амазоне. Полегче будет с логистикой. Короче, если енглиш в норме-то в принципе с 2500 шт долл можно стартовать. Ищу сейчас компаньона, деньги есть, а енглиш мой хромает. Поэтому в принципе думаю реальная тема.
 
Сам пересматриваю сейчас информацию по данной теме. Как и любой бизнес-нужно вложить деньги в начале и уделять достаточно внимания потом. Рекламу и маркетинг никто не отменял, также нужно хорошо проанализировать нишу в которой будет вход на Амазоне. Полегче будет с логистикой. Короче, если енглиш в норме-то в принципе с 2500 шт долл можно стартовать. Ищу сейчас компаньона, деньги есть, а енглиш мой хромает. Поэтому в принципе думаю реальная тема.
Мысль о компаньоне хорошая. Я склоняюсь к мысли, что нужна группа от двух до 4-5 лиц параллельно делающих одно дело, имеющих один уровень опыта. Обмениваются вопросами ищут информацию. Это более продуктивно да и бесплатно. Если один более Опытный то ему обучать и консультировать нет интереса. Сейчас появилось много российско языковых вебинаров бесплатных для ознакомления и ввода в положение дел. Далее когда начинаются практические действия надо платить. Суммы разные от 200 д. До 1000 и более. Об английском. Я хоть всю жизнь изучаю англ., Все равно его не знаю :) Знаю точно пока не начинаешь язык практически использовать знать не будешь. А группа начинающих может в начале использовать Хром переводы а когда дойдет дело до практического применения можно нанять специалиста. Для нескольких человек (из группы) это будет не дорого.
 
Шановні, поясніть пліз питання безкоштовної доставки на Амазон? Допустимо у мене в Україні є товар, який я хочу продавати з фрі-шиппінг. Є ціна товару, потрібно дізнатися вартість доставки, щоб склавши ці суми отримати ціну (з фрі-шиппінг), яку опублікувати на Амазон. Є якісь "універсальні" калькулятори або подібні сервіси? Адже скажімо доставка Fedex лупить неймовірно високі ціни, а Укрпошта більш-менш адекватні, але в різні країни різні тарифи. Як взагалі краще вирішити дане питання, щоб не потрапити в халепу?
 
Saxno, безкоштовною вважається доставка купленого товару для жителів США. Фактично вона включається в ціну. доставка товару на склади амазон здійснюється за допомогою будь-якого міжнародного поштового оператора і природньо, що платна. Щоб не потрапити в халепу треба уважно вивчити цю тему.
 
Ага, зрозумів. А якщо взяти скажімо Укрпошту як найдешевшого кур'єра за бугор, в кожну країну свої тарифи, в яку країну йде максимальна ціна доставки? Щоб цю ціну прорахувати за вагою кожного товару і додати до вартості товару, тоді вийде фрі-шиппінг по всьому світу. Може є якісь сервіси прорахунку тарифів доставки, ніхто не стикався?
 
Назад
Зверху