Чим вигiдний для Вас приват24?

  • Автор теми Марiя
  • Дата створення
М

Марiя

Новичок
Реєстрація
21.02.2016
Повідомлення
2
Репутація
1
Вік
40
Як для мене вiн вигiдний тим, що при покупцi в нтернет магазинi менi не потрiбно бiгти до найближчого вiддiлення щоб оплатити, бо я це ролю просто не виходячи з дому.
 
  • Like
Реакції: Ipa
Це дуже зручно і вигідно. В будь- який час доби я маю змогу переглянути свій рахунок, поповнити рахунок мобільного, інтернет- послуги, оплачувати комунальні послуги, здійснювати перекази готівки на інші картки , встановити і контролювати ліміт своїх кредитних карток, дуже зручне і просте меню функцій. Це дає змогу відкрити чи закрити рахунок, навіть не треба йти до банку, а лише ввімкнути інтернет і зайти з телефону чи комп'ютера в Приват24. Це дуже зручно й швидко.
 
Звісно, "банк на дивані", як я називаю жартома Приват 24, вигідна штука, але через нього інколи роблю багато непотрібних покупок. Тай кількість і різноманіття шахрайських схем з введенням Приват 24 побільшало.
 
  • Like
Реакції: Ipa
Я вот тоже очень часто совершаю покупки в интернете и очень удобно перечислять деньги продавцу не выходя из дома. Ну и для проверки остатка на счету не нужно бежать к ближайшему банкомату, а все можно посмотреть просто включив компьютер и войдя в приват-24.
 
  • Like
Реакції: Ipa
Я вот, когда стала клиентом приват банка, не сразу начала пользоваться услугой приват-24 и сейчас, используя её, очень жалею, что не пользовалась ею раньше, так как очень удобно перечислять деньги на карточки или пополнять мобильный счет.
 
  • Like
Реакції: Ipa
пополнять мобильный счет
Пополнять мобильный счёт, вообще лучше, через сайты операторов, так как там вообще комиссия вообще отсутствует.

Киевстар: pay.kyivstar.ua
Vodafone: vodafone.ua/uk/payment
Lifecell: lifecell.com.ua/uk/popovnennya/popovnenya/

Также номер Киевстар можно пополнить просто позвонив по тел. 999.
 
  • Like
Реакції: Ipa
А мне приват-24 очень сильно помогает при оплате покупок через интернет, которые я совершаю достаточно часто. Ну и очень удобно с его помощью оплачивать коммунальные услуги и пополнять счет на телефоне.
 
  • Like
Реакції: Ipa
Теж досить часто купую в Інтернеті, з Приват24 це робити дуже просто і зручно.
А останніх декілька місяців почали з дружиною ще й сплачувати усі комунальні послуги там. Не треба ходити на пошту і витрачати купу часу. Сам собі дивуюсь - чому не почав сплачувати за світло/газ в Приват24 раніше...
 
  • Like
Реакції: Ipa
Ага! То ще й так можна?
Звісно! Тільки я не знаю, чи ваш "Обленерго", має свій сайт, де можно зареєструватися. В особистому кабінеті можна побачити всі рахунки, коли знімали показники, а також самому внести показники лічильника.
 
А я слежу за своими счетами на приват-24, так как часто не помню, где делась энная сумма) Ну и конечно же очень удобно с приват-24 осуществлять покупки в интернете, или платить за коммунальные услуги.
 
  • Like
Реакції: Ipa
Мне кажется, что именно благодаря функции приват-24 приватбанк пользуется такой популярностью среди населения Украины. Ведь то, что можно распоряжаться своими счетами через интернет, значительно упрощает жизнь.
 
  • Like
Реакції: Ipa
Приват-24 вообще выгодная штука во всех смыслах, как не крути. Тем более, я не слышал ни об одном банке, у которого был бы такой интернет-сервис, да еще и на таком высоком уровне. Ну а совершать платежи через приват-24 само удовольствие, так как очень удобно.
 
  • Like
Реакції: Ipa
Лично для меня приват-24 выгодный, как впрочем и для многих, как я успел заметить по комментариям, именно тем, что очень удобно расплачиваться через данную систему, совершая различные интернет-покупки. А я очень часто что-то покупаю именно в интернете.
 
  • Like
Реакції: Ipa
100% зручно, і з іншим сервісом вкупі, наприклад: недавно закінчилися гроші на моб. рахунку, у теперішньому Водафон є така послуга "гроші на рахунок" (поповнює на 20 грн.). Поповнив, відправивши смс: з -19 грн. на рахунку стало 1 грн. Підключив моб. Інтернет, зайшов у Приват24 і поповнив на 40, зразу зняло 20 грн. за послугу Водафона. І все, Інтернет доступний і можу робити дзвінки. Та й оплата через Приват24 зручна: комунальні, світло, газ, податкова, пенсійний.
 
  • Like
Реакції: Ipa
Я думаю, что если выбирать среди всех существующих в Украине банков на данный момент, самый удобный в пользовании приват банк, отчасти из-за существования приват-24.
 
  • Like
Реакції: Ipa
Я думаю, что если выбирать среди всех существующих в Украине банков на данный момент, самый удобный в пользовании приват банк, отчасти из-за существования приват-24.
Вообще-то здесь вопрос немного о другом. Понятное дело, что Приват24 очень удобный сервис, но вопрос стоит так: чем именно он так удобен.
 
  • Like
Реакції: Ipa
Як для мене вiн вигiдний тим, що при покупцi в нтернет магазинi менi не потрiбно бiгти до найближчого вiддiлення щоб оплатити, бо я це ролю просто не виходячи з дому.
Вот именно в этом и есть самый больший плюс данного сервиса. А еще в приват 24 очень удобно оплачивать различные счета. Так что мне кажется, что в этом плане приват банк является самым лучшим.
 
  • Like
Реакції: Ipa
Если честно, то уже просто не представляю жизни без данного сервиса, на столько к нему привык. Он же реально облегчает жизнь, век интернета, как может быть иначе!?
 
  • Like
Реакції: Ipa
Назад
Зверху