Цікава інформація про Google

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Особисто мені Google відомий як пошукова система, перекладач та карта. Але сьогодні дізналась, що Google має ще багато цікавих і потрібних сервісів. Перерахую 8 цікавих та потрібних сервісів.
1.Google Mars.
Якщо вас цікавить космос і планети, тоді цей сервіс буде вам в пригоді. Ні для кого не секрет, що Google зробив багато фото Землі з космосу. Та на цьому вони не зупинились і продовжили збирати фото та інформацію про Марс. Результатом такоі роботи став сервіс Google Mars. А щоб переглянути фото планети потрібно завантажити програму Google Earth.
2. Google Body
Якщо ви є лікарем, студентом чи просто цікавитесь будовою тіла людини , тоді Google Body це те, що вам потрібно. З його допомогою можна ознайомитись з будовою тіла, скелету, м'язів та навіть розміщенням маленьких кровоносних судин.
3. Google Person Finder
Цей проект був розроблений після нападу на будівлю Всесвітнього торгового центрцентру. А розроблений він для того, щоб в випадку природних катастроф чи гуманітарних кризисів люди потім могли знайти родичів чи друзів.
4. Google Cultural Institute
Якщо ви любитель живопису чи інших видів мистецтва, але не можете відвідати виставку і насолодитись спогляданням прекрасного, то Google дає можливість відвідати інтернет виставку. Так що до прекрасного тепер кілька кліків.
5.Music Timeline
Цей проект від Google дозволяє ознайомитись з популярними музичними жанрами музики починаючи з 1950 року та іх виконавцями. Також ви можете ознайомитись з альбомами улюблених виконавців.
6.re CAPTCHA
Напевне багатьом не подобається вводити не завжди зрозумілі коди з картинок, але це не лише захист від роботів. При правильному розпізнаванні знаків ви берете участь в проекті по оцефровці старих рукописів.
7. Google Trends
Хочете знати які бренди, товари чи артисти є найпопулярнішими? Тоді завантажуйте Google Trends і будьте в " тренді".
8.Google Helpouts
Дуже часто, а інколи й щодня ми шукаємо в інтернеті відповіді на цікаві для нас питання.Щоб допомогти людям знаходити правильні відповіді Google розробив сервіс Google Helpouts, де можна знайти відповіді, консультаціі та відеоуроки спеціалістів у цікавій для вас сфері. В більшості випадків такі поради чи уроки є платними.
Якщо ви знаєте ше щось цікаве про Google, а я впевнена, що таких людей є багато, пишіть в цій темі. Поділіться своіми знаннями чи цікавими відкриттями стосовно Google.
 
Чи бувало у вас таке, що нібито просте завдання, знайти потрібну інформацію в Google, стає вкрай важко? Якщо ви як і я зустрічаєтесь з такою ситуацією, то поділюсь з вами кількома " секретами".
Щоб знайти потрібну інформацію в форматі pdf чи doc, потрібно після того як ви написали запит дописати filetype: PPT ( PDF,DOC).
Якщо вам захочеться відразу знайти анімовану картинку то зробіть наступне, вибирайте" картинки", " інструменти пошуку", та міняйте тип картинки на анімовані.
Якщо вам терміново потрібно щось записати, то ви можете зробити із браузера блокнот. Для цього вводите наступний адрес: data:text/html. Після цього браузер перетвореться в блокнот.
Щоб знайти точну фразу, а не схожі статті, напишіть фразу у полі пошуку в лапках.
Буває таке, що ви шукаєте конкретну статтю і не хочете, щоб до слова введеного в пошуку добавляло зайве. Наприклад, вас цікавить дизайн, тоді пишіть так: дизайн- студія- виставка. Тобто щоб виключити з пошуку якесь слово поставте перед ним мінус, і про дизайн студію чи вставку дизайну ви читати не будете.
 
Назад
Зверху