Цікава інформація про Google

Тема в разделе 'Разный бизнес', создана пользователем Messi779, 8 мар 2015.

 1. Messi779
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  Messi779 Професор Пользователь

  Регистрация:
  19.01.15
  Сообщения:
  237
  Симпатии:
  45
  Особисто мені Google відомий як пошукова система, перекладач та карта. Але сьогодні дізналась, що Google має ще багато цікавих і потрібних сервісів. Перерахую 8 цікавих та потрібних сервісів.
  1.Google Mars.
  Якщо вас цікавить космос і планети, тоді цей сервіс буде вам в пригоді. Ні для кого не секрет, що Google зробив багато фото Землі з космосу. Та на цьому вони не зупинились і продовжили збирати фото та інформацію про Марс. Результатом такоі роботи став сервіс Google Mars. А щоб переглянути фото планети потрібно завантажити програму Google Earth.
  2. Google Body
  Якщо ви є лікарем, студентом чи просто цікавитесь будовою тіла людини , тоді Google Body це те, що вам потрібно. З його допомогою можна ознайомитись з будовою тіла, скелету, м'язів та навіть розміщенням маленьких кровоносних судин.
  3. Google Person Finder
  Цей проект був розроблений після нападу на будівлю Всесвітнього торгового центрцентру. А розроблений він для того, щоб в випадку природних катастроф чи гуманітарних кризисів люди потім могли знайти родичів чи друзів.
  4. Google Cultural Institute
  Якщо ви любитель живопису чи інших видів мистецтва, але не можете відвідати виставку і насолодитись спогляданням прекрасного, то Google дає можливість відвідати інтернет виставку. Так що до прекрасного тепер кілька кліків.
  5.Music Timeline
  Цей проект від Google дозволяє ознайомитись з популярними музичними жанрами музики починаючи з 1950 року та іх виконавцями. Також ви можете ознайомитись з альбомами улюблених виконавців.
  6.re CAPTCHA
  Напевне багатьом не подобається вводити не завжди зрозумілі коди з картинок, але це не лише захист від роботів. При правильному розпізнаванні знаків ви берете участь в проекті по оцефровці старих рукописів.
  7. Google Trends
  Хочете знати які бренди, товари чи артисти є найпопулярнішими? Тоді завантажуйте Google Trends і будьте в " тренді".
  8.Google Helpouts
  Дуже часто, а інколи й щодня ми шукаємо в інтернеті відповіді на цікаві для нас питання.Щоб допомогти людям знаходити правильні відповіді Google розробив сервіс Google Helpouts, де можна знайти відповіді, консультаціі та відеоуроки спеціалістів у цікавій для вас сфері. В більшості випадків такі поради чи уроки є платними.
  Якщо ви знаєте ше щось цікаве про Google, а я впевнена, що таких людей є багато, пишіть в цій темі. Поділіться своіми знаннями чи цікавими відкриттями стосовно Google.
  WebBiz нравится это.
 2. Messi779
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  Messi779 Професор Пользователь

  Регистрация:
  19.01.15
  Сообщения:
  237
  Симпатии:
  45
  Чи бувало у вас таке, що нібито просте завдання, знайти потрібну інформацію в Google, стає вкрай важко? Якщо ви як і я зустрічаєтесь з такою ситуацією, то поділюсь з вами кількома " секретами".
  Щоб знайти потрібну інформацію в форматі pdf чи doc, потрібно після того як ви написали запит дописати filetype: PPT ( PDF,DOC).
  Якщо вам захочеться відразу знайти анімовану картинку то зробіть наступне, вибирайте" картинки", " інструменти пошуку", та міняйте тип картинки на анімовані.
  Якщо вам терміново потрібно щось записати, то ви можете зробити із браузера блокнот. Для цього вводите наступний адрес: data:text/html. Після цього браузер перетвореться в блокнот.
  Щоб знайти точну фразу, а не схожі статті, напишіть фразу у полі пошуку в лапках.
  Буває таке, що ви шукаєте конкретну статтю і не хочете, щоб до слова введеного в пошуку добавляло зайве. Наприклад, вас цікавить дизайн, тоді пишіть так: дизайн- студія- виставка. Тобто щоб виключити з пошуку якесь слово поставте перед ним мінус, і про дизайн студію чи вставку дизайну ви читати не будете.
  WebBiz нравится это.

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)