Фріланс допомагає скоротити витрати і розвивати бізнес

  • Автор теми Фріланс
  • Дата створення
Ф

Фріланс

Новичок
Реєстрація
06.12.2014
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
38
Криза серйозно вдарила по економіці, але очевидно, що зупиняти розвиток бізнесу не можна - той, хто зараз продовжить розвиватися, вийде з кризи сильним і успішним.
Яскравий приклад - ривок Нової Пошти саме в кризу 2008 року.

Відмінна можливість розвивати свій бізнес в інтернеті та суттєво економити кошти - використовувати працю фрілансерів. Вона дешевша ніж вартість тих же послуг в IT-компаніях, але поступається за якістю. Для того, щоб працювати з ними, можна використовувати фріланс-біржу. Вона дозволяє знайти необхідного виконавця і безпечно з ним співпрацювати (з резервуванням коштів - через Сейф).

В останні півроку видно явне зростання числа замовлень саме на фрілансі. Поділіться своїм досвідом - доводилося працювати з фрілансерами і чи плануєте використовувати їх послуги в майбутньому?
 
Никита

Никита

Профессор
Пользователи
Реєстрація
19.05.2014
Повідомлення
596
Репутація
63
Вік
41
Та знаю я про цю "дешеву" робочу силу. Якось раз мені знадобився продающий текст на 3000 символів, ну і я пішов на одну із самих відомих фріланс бірж у СНД. Опублікував своє завдання і тут почалися сипатися пропозиції по: $3, 4, 5 за тисячу знаків - я просто був у шоці. В кінці-кінців вибрав дівчину з хорошими відгуками, яка пропонувала написати текст саме дешевше ($3). На виході отримав не моганий текст, аж за 9$.
Наступного разу знайшов виконавця на формі (уже і не пам'ятаю на якому), так він мені написав текст такої самої якості за 1$/1000 символів.
 
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,539
Репутація
212
Вік
33
Треба вміти шукати виконавців. Як сказав Никита, можна за зовсім різні суми коштів, отримати один і той же результат.
 
Зверху