Фріланс допомагає скоротити витрати і розвивати бізнес

Тема в разделе 'Разный бизнес', создана пользователем Фріланс, 6 дек 2014.

 1. Фріланс
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  Фріланс Прохожий Пользователь

  Регистрация:
  06.12.14
  Сообщения:
  1
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Мужской
  Криза серйозно вдарила по економіці, але очевидно, що зупиняти розвиток бізнесу не можна - той, хто зараз продовжить розвиватися, вийде з кризи сильним і успішним.
  Яскравий приклад - ривок Нової Пошти саме в кризу 2008 року.

  Відмінна можливість розвивати свій бізнес в інтернеті та суттєво економити кошти - використовувати працю фрілансерів. Вона дешевша ніж вартість тих же послуг в IT-компаніях, але поступається за якістю. Для того, щоб працювати з ними, можна використовувати фріланс-біржу. Вона дозволяє знайти необхідного виконавця і безпечно з ним співпрацювати (з резервуванням коштів - через Сейф).

  В останні півроку видно явне зростання числа замовлень саме на фрілансі. Поділіться своїм досвідом - доводилося працювати з фрілансерами і чи плануєте використовувати їх послуги в майбутньому?
 2. Никита
  Оффлайн

  Никита Профессор Пользователь

  Регистрация:
  19.05.14
  Сообщения:
  509
  Симпатии:
  59
  Пол:
  Мужской
  Та знаю я про цю "дешеву" робочу силу. Якось раз мені знадобився продающий текст на 3000 символів, ну і я пішов на одну із самих відомих фріланс бірж у СНД. Опублікував своє завдання і тут почалися сипатися пропозиції по: $3, 4, 5 за тисячу знаків - я просто був у шоці. В кінці-кінців вибрав дівчину з хорошими відгуками, яка пропонувала написати текст саме дешевше ($3). На виході отримав не моганий текст, аж за 9$.
  Наступного разу знайшов виконавця на формі (уже і не пам'ятаю на якому), так він мені написав текст такої самої якості за 1$/1000 символів.
 3. WebBiz
  Оффлайн

  WebBiz Вождь Команда форума Администратор

  Регистрация:
  11.03.14
  Сообщения:
  1.287
  Симпатии:
  178
  Пол:
  Мужской
  Треба вміти шукати виконавців. Як сказав Никита, можна за зовсім різні суми коштів, отримати один і той же результат.

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)