Ідея Банк

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
Статус
Закрита.
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Ідея Банк- це банк, який входить до складу фінансовоі групи Getin Holding S.A. республіка Польща. Головний офіс банку знаходиться у Львові. Основа цього банку була створена ще у 1989 році, тоді ще Державним банком СРСР було зареєстровано Комерційний банк розвитку лісовоі та деревообробноі промисловості Прикарпаття "Прикарпатлісбанк". А далі вже були реорганізація у ВАТ "Акціонерний комерційний банк "Прикарпаття"(1995р), прихід інвестора Getin Holding S. A.(2007р), нове ім'я- ВАТ "Плюс Банк"(2007р), перейменування ВАТ " Плюс Банк" на ПАТ "Плюс Банк". І в 2011 році, після 22- річного ювілею ПАТ" Плюс Банк" став "Ідея Банк". На сьогодні Ідея Банк пропонує депозити, кредити готівкою, карткові пакети, соціальні пакети, інтернет банкінг, 11 видів грошових переказів. Ідея Банк - це банк, який впевнений у своєму майбутньому і зацікавлений у співпраці з клієнтами, одним з доказів цього є депозитна програма, обравши яку клієнт банку отримує відсотки по депозиту в день відкриття депозиту.
 
Дякую за створення теми, саме про цей банк, бо я маю, що сказати.
1 раз в житті, прийшлося, звернутися (не з власнох волі), в цей банк. Що можу сказати про нього (точніше, про те відділення в якому я був):
  1. Працюють, "як мокре горить".
  2. Хотів оплатити послуги візового центру, банківською карткою ПриватБанку, але в IdeaBank відповіли, що можна оплатити тільки картою їхнього банку, або готівкою. Так як, їхньої карти в мене не було і не має - прийшлося платити готівкою.
 
Ідея Банк пропонує депозит "Авансовий" при відкритті якого можна отримати відсотки авансом в день відкриття депозиту. Мінімальна сума такого депозиту 1000 грн, але без права поповнення. Відсоткові ставки, за 1 місяць 20%, 2 місяць 20,10%, 3 місяць 21,15%, 4 місяць 21,20%.
 
Статус
Закрита.

Схожі теми

P
Відповідей
1
Перегляди
965
Messi779
M
WebBiz
Відповідей
6
Перегляди
3 тис.
svetlik
svetlik
Назад
Зверху