Комісійний інтернет- магазин

  • Автор теми Іванка
  • Дата створення
Іванка

Іванка

Пользователи
Реєстрація
21.09.2015
Повідомлення
71
Репутація
22
Вік
32
Привіт! Питання таке, є комісійний магазин, асортимент великий і якість теж не погана, тобто, покупцям є з чого вибрати. Але проблема в тому, що мала відвідуваність, напевно лякає молодих людей слово " комісіонка") Тому виникла ідея виставити ці речі в інтернет- магазині(який вже є). Чи буде краще просто відкрити сторінку чи групу в соц. мережі? Яка ваша думка?
 
Так, це дуже хороша ідея, адже не треба платити за оренду, електроенергію, наймати персонал. ..Якщо хочете продати, потрібно заохочувати більше людей, можна зробити і групу, і сторінку, запросити вже існуючих друзів, потім додати друзів друзів.
Розсортуйте свою продукцію за ціною і популярністю у клієнтів, за розділами (наприклад, "Одяг великих розмірів "), щоб покупець міг легко знайти, що йому потрібно.
Ще можна створити розділ для відвідувачів сайту, де вони зможуть задавати питання та залишити відгуки.
Також необхідна контексна реклама А якщо речі дійсно гарні, то згодом їх будуть купляти .
 
Одяг дійсно повинен не погано продаватися, через соціальні мережі. Тому, створюйте групи і просувайте їх. Продавати в Інтернет-магазині? Мені здається, що це не сама краща ідея. А ось розміщення оголошень на дошках - може принести свої плоди.
 
Інтернет- магазину абсолютно не буде заважати реклама деяких окремих речей чи взагалі самого інтернет- магазину на дошках оголошень , як говориться, "на війні всі способи гарні "!)
 
А ось розміщення оголошень на дошках - може принести свої плоди.
Я думаю , что б/у товары будут лучше продаваться через доски объявлений. Поэтому потратьте лучше свое время на на размещение объявлений, а не на наполнение интернет-магазина.
 
Назад
Зверху