Короткострокова торгова ідея FX NZD/USD - вичікувальна позиція

  • Автор теми Владислав Федоров
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Владислав Федоров

Владислав Федоров

Новичок
Реєстрація
16.03.2015
Повідомлення
3
Репутація
1
Вік
39
Торговельні можливості по валютній парі: курс NZD/USD закрився на трендової лінії. Мінімуми 0,7175 і 0,7187 утворили формацію «подвійного дна». У понеділок-вівторок ми побачимо або відбій від лінії, або пробій опору і зростання до 0,7726. До тих пір поки трендова лінія не пробита, краще залишатися в таборі доларових «биків».

Настрій доларових «биків» змінився після останнього засідання Комітету відкритого ринку ФРС США і виступи Джанет Йеллен. Додаткову підтримку новозеландець отримав від сильних даних по ВВП Нової Зеландії за IV квартал. Глава ФРС США Дж. Йеллен дала зрозуміти, що керівництво ЦБ стурбоване надмірним зміцненням долара, тому змушене відкласти посилення монетарної політики.

ВВП Нової Зеландії в IV кварталі збільшився на 3,5% відносно аналогічного періоду 2013 (прогноз був 3,4%). Збільшення ВВП відносно III кварталу склало 0,8%. За III квартал оцінка зростання ВВП була знижена на 0,1% до 0,9%.

У четвер долар США відіграв втрати проти більшості валют, але в п'ятницю знову потрапив під потужний тиск. Трейдери закривали довгі позиції по долару. По основних парах на старших таймфреймах проявилися розворотні моделі.

На цей тиждень я вибрав валютну пару NZD/USD. В даний час ми бачимо, що на денному періоді проявилася цінова модель «подвійного дна». Ціна знаходиться біля трендової лінії під опором 0,7608. Пробій максимуму 0,7612 від 26.02.15 відкриє «бикам» дорогу до 0,7726. При відбої ціна повернеться до 0,7360. Понеділок для долара буде вирішальним днём.

 
  • Like
Реакції: Ipa
Довольно не плохой и правильный аналитический обзор. Сейчас как раз можно посмотреть, что же произошло на самом деле. Нижняя цель не была достигнута после не пробития. Да и верхняя добиралась довольно долго. В этом все и дело, анализа. Проанализировать уровень, при котором, что – то должно произойти легко, а вот точно сказать будет ли уровень пробит или будет отскок как всегда угадайка 50 на 50.
 
  • Like
Реакції: Ipa
Хороший, професійний огляд, після котрого багато речей стають зрозуміліші. Нині дуже цікаво спостерігати за валютами, за їх рухами. Підтримка новозеландського долару може суттєво вплинути на світову економіку. Залишилося чекати як саме.
 
  • Like
Реакції: Ipa
Статус
Закрита.

Схожі теми

Владислав Федоров
Відповідей
0
Перегляди
1 тис.
Владислав Федоров
Владислав Федоров
M
Відповідей
6
Перегляди
1 тис.
MMCIS
M
A
Відповідей
3
Перегляди
1 тис.
arthuranenko
arthuranenko
F
Відповідей
6
Перегляди
1 тис.
Forex-Club
F
Назад
Зверху