Нова карта Яндекс.Гроші

  • Автор теми WebBiz
  • Дата створення
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,577
Репутація
213
Вік
34
Яка вона, нова карта, які її можливості?
Це картка преміум-класу типу Gold MasterCard, яка може бути пред'явлена до оплати, а кошти при оплаті списуються з гаманця (рахунку) в популярній системі Яндекс.Гроші. Вона обслуговується банкоматами, і її приймають для оплати в будь-якому магазині (де приймають MasterCard, наприклад, у магазинах мережі Амазон), причому для цього необхідно отримати ПІН-код картки, тобто необхідна ідентифікація (можна і по телефону). У власника картки є всі привілеї MasterCard (наведені на офіційному сайті), наприклад, по ній партнери MasterCard надають знижки і бонуси. Емітент картки - банк «ТКС».

Як влаштована карта і як її отримати?
Картка має чіп, і магнітну смужку. За її обслуговування або випуск не беруть гроші. Випускається вона на 3 роки, абсолютно безкоштовно, за доставку оплачуєте поштою 150 руб. - з Росії та 200 руб. в інші країни.

Щоб отримати карту Яндекс.Грошей (ЯГ) необхідно послідовно виконати такі дії:
• прив'язати до рахунку користувача на ЯГ мобільний телефон;
• заповнити анкету (вона є на сайті Яндекс);
• отримати картку на пошті (сплативши поштові витрати);
• активувати карту на сайті ЯГ (відкрити сторінку активації на головній сторінці, у відповідних полях вказати останні вісім цифр номера картки, термін дії та платіжний пароль власника).
Отримати таку картку може будь-який користувач ЯГ (з будь-якої країни).

Як працювати з картою?
Всі поповнення рахунку в ЯГ доступні «з карти». Можна зарахувати на картку гроші через банкомат (інтернет), якщо її підключити до системи MoneySend (на офіційному сайті MasterCard є відповідна інформація). Гроші будуть на карті протягом двох-п'яти днів. Можна зарахувати гроші на карту і банківським переказом (реквізити на сайті Яндекс).

Є і «прикре» - карта не підлягає перевипуску: втратили або забули її - потрібно отримати нові картку та ПІН-код. Взагалі, з ПІН-кодом - дуже обережно: при триразовому» введенню невірного ПІН-коду, карту заблокують, і Ви не зможете далі використовувати її ніяк. Для розблокування картки, необхідно зателефонувати в банк "ТКС".

При оплаті карткою ЯГ або при переведенні з неї на картку іншого банку (наприклад, «Зв'язкового») стягується комісія - 3% плюс 15 руб., але не менше 100 руб. Наприклад, для зняття 500 руб. комісія дорівнює 100 руб., але для 5000 руб. - 165 руб. Можуть бути додаткові комісії банками за використання їх банкоматів, як і при конвертації грошей на карті в різну валюту. За внутрішнім курсом кожного банку і з поправкою на курс в день списання з рахунку (за курсової різниці на день оплати і в день списання з карти), в Вашу користь або на користь MasterCard (ТКС Банку). Можна знімати і рублі, і іншу валюту. Відбудеться конвертація (використовується внутрішній курс банку).

Є ліміти (так як карта - передплачена): для «анонімів» - 15000 руб. (разовий платіж); для ідентифікованих клієнтів - 100000 руб. Можна підключити SMS-повідомлення про всі транзакції по картці (рахунку).

Резюмуючи, можна сказати, що карта зроблена в першу чергу для користувачів сервісу Яндекс.Гроші. На мій погляд, це не сильно популярна ЕПС в Інтернеті, і чи допоможе нова карта розвивати цю ЕПС або ж це нововведення не вплине на розвиток Яндекса в банківському секторі та в секторі електронних платіжних систем?
 
Ох, как по мне, это все очень сложно. Сейчас украинцев по-моему не интересуют уже яндекс карточки и вообщем яндекс. деньги. Ведь это уже заблокированная компания
 
Utopia17, Вы правы. Но люди, которым платят Я.Деньгами, как работали с ними так и работают. Т. е. заблокирован доступ к сайту, а карточки прекрасно работают. Да и если нужен доступ к кошельку, то никто не отменял VPN.
 
Яндекс деньги ужаснейший сервис, в очередной раз вставляют палки в колеса с идентификацией!
 
Яндекс деньги ужаснейший сервис, в очередной раз вставляют палки в колеса с идентификацией!
Они здесь не причем, это закон такой несколько лет назад в России приняли. А до этого, можно было спокойно пользоваться и без идентификации.
 
Для украинцев это не панацея. Блокируют все мэил ру сервисы - только с впн работать.
 
Назад
Зверху