Нова карта Яндекс.Гроші

  • Автор теми WebBiz
  • Дата створення
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,539
Репутація
212
Вік
33
Яка вона, нова карта, які її можливості?
Це картка преміум-класу типу Gold MasterCard, яка може бути пред'явлена до оплати, а кошти при оплаті списуються з гаманця (рахунку) в популярній системі Яндекс.Гроші. Вона обслуговується банкоматами, і її приймають для оплати в будь-якому магазині (де приймають MasterCard, наприклад, у магазинах мережі Амазон), причому для цього необхідно отримати ПІН-код картки, тобто необхідна ідентифікація (можна і по телефону). У власника картки є всі привілеї MasterCard (наведені на офіційному сайті), наприклад, по ній партнери MasterCard надають знижки і бонуси. Емітент картки - банк «ТКС».

Як влаштована карта і як її отримати?
Картка має чіп, і магнітну смужку. За її обслуговування або випуск не беруть гроші. Випускається вона на 3 роки, абсолютно безкоштовно, за доставку оплачуєте поштою 150 руб. - з Росії та 200 руб. в інші країни.

Щоб отримати карту Яндекс.Грошей (ЯГ) необхідно послідовно виконати такі дії:
• прив'язати до рахунку користувача на ЯГ мобільний телефон;
• заповнити анкету (вона є на сайті Яндекс);
• отримати картку на пошті (сплативши поштові витрати);
• активувати карту на сайті ЯГ (відкрити сторінку активації на головній сторінці, у відповідних полях вказати останні вісім цифр номера картки, термін дії та платіжний пароль власника).
Отримати таку картку може будь-який користувач ЯГ (з будь-якої країни).

Як працювати з картою?
Всі поповнення рахунку в ЯГ доступні «з карти». Можна зарахувати на картку гроші через банкомат (інтернет), якщо її підключити до системи MoneySend (на офіційному сайті MasterCard є відповідна інформація). Гроші будуть на карті протягом двох-п'яти днів. Можна зарахувати гроші на карту і банківським переказом (реквізити на сайті Яндекс).

Є і «прикре» - карта не підлягає перевипуску: втратили або забули її - потрібно отримати нові картку та ПІН-код. Взагалі, з ПІН-кодом - дуже обережно: при триразовому» введенню невірного ПІН-коду, карту заблокують, і Ви не зможете далі використовувати її ніяк. Для розблокування картки, необхідно зателефонувати в банк "ТКС".

При оплаті карткою ЯГ або при переведенні з неї на картку іншого банку (наприклад, «Зв'язкового») стягується комісія - 3% плюс 15 руб., але не менше 100 руб. Наприклад, для зняття 500 руб. комісія дорівнює 100 руб., але для 5000 руб. - 165 руб. Можуть бути додаткові комісії банками за використання їх банкоматів, як і при конвертації грошей на карті в різну валюту. За внутрішнім курсом кожного банку і з поправкою на курс в день списання з рахунку (за курсової різниці на день оплати і в день списання з карти), в Вашу користь або на користь MasterCard (ТКС Банку). Можна знімати і рублі, і іншу валюту. Відбудеться конвертація (використовується внутрішній курс банку).

Є ліміти (так як карта - передплачена): для «анонімів» - 15000 руб. (разовий платіж); для ідентифікованих клієнтів - 100000 руб. Можна підключити SMS-повідомлення про всі транзакції по картці (рахунку).

Резюмуючи, можна сказати, що карта зроблена в першу чергу для користувачів сервісу Яндекс.Гроші. На мій погляд, це не сильно популярна ЕПС в Інтернеті, і чи допоможе нова карта розвивати цю ЕПС або ж це нововведення не вплине на розвиток Яндекса в банківському секторі та в секторі електронних платіжних систем?
 
U

Utopia17

Академик
Пользователи
Реєстрація
03.01.2017
Повідомлення
44
Репутація
12
Вік
25
Ох, как по мне, это все очень сложно. Сейчас украинцев по-моему не интересуют уже яндекс карточки и вообщем яндекс. деньги. Ведь это уже заблокированная компания
 
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,539
Репутація
212
Вік
33
Utopia17, Вы правы. Но люди, которым платят Я.Деньгами, как работали с ними так и работают. Т. е. заблокирован доступ к сайту, а карточки прекрасно работают. Да и если нужен доступ к кошельку, то никто не отменял VPN.
 
K

KatyaS

Академик
Пользователи
Реєстрація
13.06.2018
Повідомлення
109
Репутація
10
Вік
29
Яндекс деньги ужаснейший сервис, в очередной раз вставляют палки в колеса с идентификацией!
 
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,539
Репутація
212
Вік
33
Яндекс деньги ужаснейший сервис, в очередной раз вставляют палки в колеса с идентификацией!
Они здесь не причем, это закон такой несколько лет назад в России приняли. А до этого, можно было спокойно пользоваться и без идентификации.
 
Qutu

Qutu

Академик
Пользователи
Реєстрація
15.05.2018
Повідомлення
154
Репутація
6
Вік
32
Для украинцев это не панацея. Блокируют все мэил ру сервисы - только с впн работать.
 
Зверху