Перечень необходимых документов для получения кредита.

  • Автор теми Anytka777
  • Дата створення
Статус
Закрита.
A

Anytka777

Новичок
Реєстрація
29.07.2014
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
33
Дорогие пользователи!

Поделитесь опытом какие документы нужно предоставить в банк для получения кредита.

какие документы нужно предоставлять в оригинале, а каких -достаточно копии?

Возможно есть какие-то моменты которые необходимо знать, и как вообще проходит сия процедура. В общем буду рада любой информации!!
 
А какие могут быть нужны документы? Наверное стандартный набор: паспорт, идентификационный код, справка о доходах от 3-6 месяцев и пожалуй все. Но бывают и такие банки, которые не требую справки о доходах, но без справки на приличную сумму - не стоит рассчитывать.
 
У кожного бувають форс-мажорні ситуації в житті, що вимагають в тій чи іншій ситуації – втручання грошей. Як і дивно, але «кредити готівкою» знайти ні так то й просто, враховуючи, що не надійність таких партнерів, і побоювання наслідків у майбутньому. Швидкі гроші можуть знадобитися на будь що, починаючи від найменших покупок до ремонту у вашій квартирі. Поняття «оформити кредит готівкою без застави», їх ще називають «швидка готівка", розглядаються тільки в рідкісний крайній випадок. По термінах оформлення – це не більше 20 хвилин Вашого часу, в будь-якому представництві банку в Україні. Відмінною рисою, як стверджують співробітники ПриватБанку від звичайного кредиту, це швидкість видачі коштів, і більш висока ставка, відшкодування. Слід розглянути персональний кредит готівкою від Приват банку.
Такого роду кредити видаються за умови наявності зарплатою карти або ж пенсійної. Терміни погашення від 6 до 36 місяців, причому, якщо карта загубили, або просто вирішили її закрити, банк у праві від Вас вимагати дострокове погашення. Оплату можете виробляти в будь-якому відділенні банку по всій території України, і розраховувати на суму від 5 до 50 тис грн. Що стосується процентної ставки, то це всього лише 0.01%, але є первісна комісія 2% і щомісячна 2%. Таким чином, дана модель, актуальна лише для варіанту короткострокового кредиту готівкою, так як при 30 місячної виплати, щомісяця потрібно платити величезну позику банку, втім, це виходить більше 24% річних, що порівняно дорого.
Використання кредитної карти як готівкового кредиту.
Цей варіант доступний кожному, а саме – будь-якій людині, у якого є кредитна карта, і вона підключена до Приват24. Видача коштів у розмірі від 500 грн до 8 тис. грн, але перевагою системи є процентна ставка 0,01% на 55 днів. Завдяки Приват24, ви без проблем зможете швидко оформити кредит і відправити через онлайн банкінг. Обережність варто врахувати – своєчасна плата, оскільки у разі затримки – штрафні санкції набагато дорожче виходять.
 
Статус
Закрита.

Схожі теми

Saxno
Відповідей
8
Перегляди
2 тис.
Saxno
Saxno
Назад
Зверху