Що таке дропшипінг і як він працює?

  • Автор теми Настя Кулакова
  • Дата створення
Н

Настя Кулакова

Гість
Хочу почати продавати в інтернеті, всі рекомендують починати із роботи по дропшипінгу. Хто може пояснити, що таке дропшипінг?
 
Хочу почати продавати в інтернеті, всі рекомендують починати із роботи по дропшипінгу. Хто може пояснити, що таке дропшипінг?
Дропшипінг - це бізнес-модель, за якою ви можете продавати товари в інтернеті, не маючи свого власного складу. Замість цього, ви співпрацюєте з постачальниками, які будуть відправляти товари безпосередньо до ваших клієнтів.

При дропшипінгу ви також не повинні мати великого початкового капіталу для закупівлі товарів на складі. Ви замовляєте товари у постачальників тільки в той момент, коли у вас є замовлення від клієнтів.

Так як ви не маєте товарів на складі, ви можете фокусуватися на маркетингу та продажах. Таким чином, дропшипінг є відмінним варіантом для тих, хто хоче почати продавати товари в Інтернеті, без значних витрат та ризиків.
 
Дропшиппінг має свої виклики висока конкуренція менший контроль над запасами та доставкою, важливість сівпраці з надійними постачальниками тому треба провести детальний аналіз і розробити стратегію.
 
Працювати по дрошиппінгу є свої недоліки і позитивні моменти , із позитивних це можливість почати бізнес без капіталовкладень, відсутність необхідності в логістиці і складських приміщеннях, відправляє товар поставщик. Я працював з взуттям по дропшиппінгу з негативних цете якщо товар браковий , то звісно вам треба повертати кошти покупцеві негативні відгуки , кількість товару обмежена, ти не можешь почати товар вживу , покупець не забирає товар на почті. Але заробити можна головне поставщика нормального знайти.
 
Назад
Зверху