Труднощі начинаючих стартаперів

  • Автор теми startaper
  • Дата створення
Статус
Закрита.
S

startaper

Новичок
Реєстрація
04.10.2014
Повідомлення
7
Репутація
0
Вік
31
Створення стартапів - вельми ризиковане міроприємство. Щодня з'являється багато проектів, однак далеко не всім вдається знайти популярність і почати приносити прибуток його творцеві. Не щастить? Фактор везіння, звичайно, відіграє певну роль, але є і типові проблеми, через які я пройшов на власному досвіді, а тепер хочу поділитися ними з вами, щоб уникнути цих помилок.

Нестача коштів
Це, мабуть, найбільш актуальна проблема стартаперів. У більшості випадків, особливо коли мова йде про бізнес в офлайні, потрібно більше коштів, ніж планувалося. І саме це може занапастити бізнес. Люди не бажають вкладати гроші, так як не бачать віддачі, проте іноді саме ці вкладення можуть докорінно змінити стан справ компанії. Тому, плануючи бюджет, завжди враховуйте цей момент і зберіть більше коштів, ніж потрібно. Краще мати гроші в запасі, а також - хорошого інвестора, який зможе вам допомогти, якщо будуть труднощі. Ми згубили свою компанію саме браком фінансування.

Маркетинг
Ви збираєтеся продавати товар чи надавати послуги? Тоді подумайте, кому вони знадобляться. Розкажіть про це своїм друзям і знайомим, проведіть рекламну кампанію в соціальній мережі... Якщо ви знайдете клієнтів ще до того, як запустите проект - вважайте, що справа в капелюсі. Помилка більшості полягає саме в цьому - підприємці створюють компанію, при цьому, навіть не замислюючись про розкручування і просування, а коли настає момент - у них просто немає клієнтів.

Управління коштами
Цей момент трошки суб'єктивний, однак, завжди важливо вміти правильно розпоряджатися початковим капіталом. Багато вкладають багато грошей в момент створення стартапу, часом роблячи необґрунтовані вкладення, наприклад в шикарний офіс. На початковому етапі краще швидше починати працювати і освоювати ринок, а вже потім вкладати в імідж компанії. Розставте пріоритети і розподіляйте кошти у відповідності з ними.

Робота поодинці
Одна голова - добре, а дві - краще. Одному створити успішне підприємство дуже складно, хоча це ще й залежить від роду діяльності, якою ви хочете займатися. У деяких сферах краще навпаки працювати одному. Тим не менш, коли вам знадобиться допомога, то краще скористатися послугами професіоналів. Наймати аутсорсингову компанію кожен раз буде дорого, краще взяти в долю спеціаліста (ів), в ідеалі, які будуть ділити з вами вкладення, а потім - прибуток. Так вони будуть найбільш мотивувати в отриманні результату. Ще один хороший варіант - залучити в проект хороших знайомих, так як працювати з ними надійніше.

Помилки в концепції
У стартапах найголовніше - це ідея. Її реалізація, безумовно, важлива, і «завалити» проект із-за неправильної реалізації можливо, однак цього можна уникнути при грамотному підході, так що сильно переживати щодо цього не варто. А ось безперспективна ідея може сильно зіпсувати бізнес, який в результаті не принесе ніякої вигоди, або вона може не витримати поточні умови ринку. Це нормально, помилки трапляються, але важливо вміти їх виявляти та швидко приймати рішення. Є кілька сценаріїв, і між ними потрібно вміти визначати межу. Може бути, вам просто не вистачає додаткового фінансування, розкручування, реклами... Тоді вливання коштів поліпшить стан справ. В іншому випадку, вам не допоможе нічого - можливо, що товар або послуга не актуальні, тоді користі від реклами не буде, та як ви не намагайтеся, а збільшити обороти буде майже неможливо. З таким стартапом краще не продовжувати роботу, або кардинально змінити його концепцію (що теж не завжди можливо). Тому, якщо бачите, що ідея не виправдовує покладених на неї надій, то треба зуміти швидко припинити роботу, адже ви втрачаєте час і гроші. Звичайно, щоб зменшити ймовірність цих помилок, потрібно проводити ретельний аналіз вашої ідеї, перевірити її сумісність з поточними ринковими умовами і переконатися в інтересі серед цільової аудиторії.

Як бачите, завжди потрібно мати план дій, завзятість і наполегливість. Створення успішного стартапу вимагає величезних зусиль і інколи багато часу, тому завзятість і працьовитість піде вам на користь! Але найголовніше - це готовність пробувати щось нове, діяти і не боятися! Я знаю багатьох людей, у яких іноді на розум приходять відмінні ідеї, а от реалізувати їх вони просто бояться. Саме тому їм, напевно, ніколи не стати багатими, тому я хочу сказати вам лише одне - не бійтеся діяти, будь-який досвід вартий багато чого, навіть якщо він невдалий!
 
На данном сайте собралось много людей, которые ищут пути организовать свой бизнес или небольшой проект. Здесь также каждый может найти много советов по организации интернет - бизнеса. Вот и я хотел бы попросить совета... Хотелось бы организовать и реализовать небольшой проект связанный с внедрением энергосберегающих технологий. Но не могу найти направление в котором себя попробовать. Может кто нибудь встречал интересные идеи. В принципе может заинтересовать все от создания интернет - ресурса до открытия магазина.
 
Я знаю, що в Україні у 2010 року помпезно було оголошенно про відкриття першої біржи для ІТ-стартаперів - O2invest, а ось що з нею наразі, чи працює вона чи ні та й чим взагалі займається мені не відомо. Навіть в інтернеті статті тільки про її відкриття.
 
Startup. Tender. ua-биржа стартап- проэктов. где можно найти инвесторов для внедрения в жизнь своих идей или стать инвестором для кого-то. Нужно только выбрать отрасль, в которой хотите работать и дать объявление на сайте.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху