У сучасно обладнаних відділеннях ПриватБанку грабіжники не знаходять готівки

Тема в разделе 'ПриватБанк', создана пользователем Neron, 22 май 2014.

 1. Neron
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  Neron Прописан на форуме Пользователь

  Регистрация:
  12.04.14
  Сообщения:
  263
  Симпатии:
  20
  Пол:
  Мужской
  Сучасні відділення Приватбанку є набагато більш безпечними для клієнтів і співробітників, так як використання передових систем електронних платежів і самообслуговування робить безглуздим напад на банк грабіжників.

  Як повідомила прес-служба банку, на сьогодні у відділеннях Приватбанку понад 60% операцій та платежів клієнтів здійснюється в безготівковій формі, а при обслуговуванні корпоративних клієнтів частка безготівкових платежів з використанням Інтернет-банкінгу та інших віддалених каналів обслуговування досягає 100%.

  “Робота в непростих умовах політичної нестабільності на сході України ще раз показала, що орієнтація на сучасні канали обслуговування і безготівкові розрахунки роблять банківські відділення набагато більш безпечними і рідше привертають грабіжників, - говорить керівник Служби безпеки Приватбанку Станіслав Крижанівський. - Наприклад, в результаті вчорашнього чергового безглуздого нападу на відділення банку в Маріуполі, єдиною здобиччю бойовиків стали 1 500 гривень готівкою, залишені в касі одним з клієнтів, у якого, мабуть, не було карти банку".

  Більшість операцій в відділеннях банку клієнти з допомогою консультантів здійснюють через банкомати, термінали самообслуговування або мобільні додатки. Готівкові кошти у відділеннях не накопичуються. ПриватБанк і далі продовжить робити ставку на сучасні технології.

  Як відзначають у банку, на сьогодні у відділеннях банку співробітники практично по всій Україні відмовилися від звичних комп'ютерів, обслуговування клієнтів за допомогою мобільних планшетів Apple iPad. До кінця 2014 року у сучасному форматі безготівкового обслуговування і самообслуговування будуть працювати більше 2 000 відділень Приватбанку по всій Україні.

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)