чи вірите ви відгукам про інтернет магазини

Messi779

Професор
Пользователь
Симпатии
45
Відгуки про інтернет магазини є як рекламою магазину, так і чинником, який навіть на 1%, але все ж таки впливає на наш вибір. І думаю ні для кого не є секретом, що набравши в пошуку " відгуки про магазин " Телефон і телевізор"" ви прочитаєте тільки те, що вигідно магазину, для правдоподібності там залишать кілька негативних відгуків. Але не так давно шукавши інформацію про смартфон я натрапила на багато сайтів, які пропонують написати лжевідгуки і приймають " замовлення" від магазинів чи окремих продавців. Такі відгуки залишають на різних форумах, де є теми, що стосуються товару магазину, рекламують також в соціальних мережах, словом хто де хоче і може. Замовляють не тільки рекламу для себе, але й антирекламу конкуренту, в такий спосіб просувають товар, який мало купляють чи рекламують акційний товар. Для останніх варіантів " роботодавці" навіть самі складають текст, а виконавцю потрібно тільки розміщати його. Ось тепер мені ще менше віриться відгукам і рекламі, а чи вірите ви в те що пишуть про інтернет магазини і як ви відрізняєте правду від оплачених відгуків?

Никита

Профессор
Пользователь
Симпатии
59
И вправду, существует множество сайтов, на которых можно заказать: положительные, нейтральные, или негативные отзывы на любом сервисе. Сам я отзывам о магазинах не очень доверяю, разве иногда смотрю отзывы о конкретном товаре.

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
183
Всім покупцях вгодити неможливо, завжди знайдеться той, кому щось тай і не сподобається в магазині і він почне розтрублювати по просторах Інтернету. Ну і також не виключено те, що конкуренти повиставляють негативних відгуків. Тому, в кожному більш-менш великому магазині, повинні працювати люди, які будуть, відповідати і займатися видаленням не правдивих відгуків в Інтернеті. Я думаю, що багато, що може значити, для репутації магазину, якщо працівники будуть відповідати на негативні відгуки.[DOUBLEPOST=1425272802][/DOUBLEPOST]А якщо ближче до суті питання, то те чи вірю відгуками чи ні, залежить від конеретного випадку. Якщо відгуки дуже одноманітні і не цікаві, то скоріш за все, що вони куплені.

Последнее редактирование:

drakon

Любопытный
Пользователь
Симпатии
6
Нужно нутром чувствовать какие отзывы настоящие, а какие фейковые. Также нужно отличать отзывы, которые очень сомнительны и отзывы, которые выставляют людями с репутацией. Например, если есть сайт на котором может любой оставить отзыв за 2 мин. и есть форум на котором оставил отзыв человек у которого уже 2000 сообщений на форуме, какому сайту вы поверите? Я конечно же отзывам на форуме, которые оставлены старожилами.

demko12

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
Не рекомендую довіряти відгукам в інтернет - магазинах. Майже всі із них накручені. Накручений відгук і реальний зараз важко розрізнити, тому опирайтесь на здоровий глузд при виборі товару, і ні в якому назі на відгуки.

Валерія

Новичек
Пользователь
Симпатии
1
Я також не рекомендую довіряти відгукам в інтернеті. Одна з цих причин " На вкус и цвет товарищей нет". Друга - це дійсно коментарі в наш час досить легко купити чи накрутити. Третя - конкуренцію ніхто не відміняв, тому скласти негативне враження досить просто. Дивіться самі, довіряйте своїй інтуїції та як було написано в попередньому коментарі здоровому глузду...

Stree

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
Не скажу, что влияет, но я могу чем-то заинтересоваться, посмотреть. На равне с покупными отзывами, есть еще и реальные мнения людей..

ElenaBondarenko

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
В большинстве случаев конечно нет. Но на самом деле ничего страшного в покупках в интернете я не вижу. Реально покупала и не раз. А риски - они есть везде в том числе и в стационарных магазинах

anuita

Новичек
Пользователь
Симпатии
1
Зараз за доволі не великі гроші можна купити сотні, а то і тисячі відгуків. Але в покупних відгуках є 1 проблема: вони схожі між собою.

zirok

Любопытный
Пользователь
Симпатии
19
Можливо всі вже знають, що відгуки можуть бути "липові" , але все ж таки практично перед кожною покупкою заходимо і читаємо, хто що писав про той чи інший товар, а потім вирішується, купувати чи ні.

Іванка

Любопытный
Пользователь
Симпатии
23
Недавно шукала пароварку і перечитала купу відгуків про різні марки та моделі. І ось в таких випадках чітко видно, де типовий шаблон,без конкретних плюсів чи мінусів, а де реальний відгук покупця, де вказано, що не сподобалась, а від чого він в захваті.
Також багато магазинів не публікують в себе негативні відгуки. Тому читайте думку на незалежних сайтах

zirok

Любопытный
Пользователь
Симпатии
19
Так- так, на багатьох сайтах ще й можуть видаляти всі негативні відгуки, а. гарні, шо вигідно для них, залишаються. Я колись так хотіла купити телефон через інтернет, дуже сподобалася модель, що в магазинах рідкість, та ще й ціна була просто нереально привабливою! Та й відгуки всі вроді хороші. Уже приготувалася відсилати готівку, і тут на пару хвилин! !! буквально з'явився негативчик! В ньому хлопець застерігав, щоб більше не надсилалися кошти продавцеві,бо він не відсилає товар тому, хто його замовив і оплатив ! Але надзвичайно швидко відгук десь подівся, наче б то його тут і не було ніколи! !! Добре, що вчасно зупинилась, бо могла залишиться без грошей і без телефону! !! Після того уважніше придивляюся до відгуків і як вони написані. ...

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
183
Уже приготувалася відсилати готівку, і тут на пару хвилин! !! буквально з'явився негативчик! В ньому хлопець застерігав, щоб більше не надсилалися кошти продавцеві,бо він не відсилає товар тому, хто його замовив і оплатив
Це добре, що хоч появився відгук. А більшість магазинів, взагалі публікують відгуки тільки після попередньої модерації. Так, що шанс побачити відгук, який магазин не хотів би опублікувати зводиться до нуля.

kharitonova

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
Да, верю. Почему бы и нет? Есть сайты с реальными отзывами с жесткой модерацией.

Андрюхович

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
Верю, но желательно реальным отзывам, от постоянных клиентов.

Последнее редактирование модератором:

Natylia

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
да, очень много читаю, прежде чем сделать заказ

даша

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
Смотря какой интернет магазин. Если техника, не когда не заказываю. А если вещи то смотрю отзывы. Ведь не каждый захочет быть обманутым.

Lusia

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
Не дуже довіряю відгукам. Вони можуть бути рекламного характера, якщо усі позитивні, але якщо мої знайомі добре відгукуувались про інтернет магазин й я особисто переконалась на власному досвіді, що він хороший, то стану постійною клієнткою, сама напишу хороший відгук. Але краще це зробити на сайтах - відгуках.

Kara

Прохожий
Пользователь
Симпатии
3
Читаю отзывы, но стараюсь как-то полагаться на свою интуицию. Как уже выше писали, если отзывы однообразные, то сразу складывается плохое впечатление об интернет-магазине.

Вверх