Fondy.ua - категорично не рекомендую!

І

Іван Н.

Новичок
Реєстрація
27.06.2022
Повідомлення
5
Репутація
0
Вік
32
Друзі, хотів би застерегти вас не оплачувати на сайтах де приймаються платежі через компанію fondy.ua так як ця конторка часто співпрацює з шахраями і не чистими на руку торговцями, тому вам не вайде повернути гроші чи товар назад якщо вам трапиться не чесний продавець. Рекомендую оплачувати на сайтах де приймають оплату через LipPay або wayforpay. Детально розповів про свою покупку ось тут.
 
Останнє редагування модератором:
Чому я взагалі тут написав про fondy? Просто завжди купляючи в Інтернеті на незнайомому сайті я розплачуюсь картою тільки в тому випадку, якщо на сайті підключена відома платіжна система як то: liqpay, wayforpay, PayPal, чи fondy сподіваючись на те, що якщо мене обманять, то я завжди зможу звернутися в службу підтримки платіжної системи, а ті в свою чергу з нечесним торговцем і все вирішиться дуже швидко. В принципі, за більше чим 10 років покупок в інтернеті, тільки 1 раз прийшлося скористатися такою можливістю. Це було кілька років тому, здійснив оплату просто копійчаної послуги, де платежі обробляє платежі wayforpay, ну і чекаю: день, два, тиждень, два - ніхто з цього сайту так зі мною і не зв'язався. Заходжу на сайт, а там жодних контактів через які можна вийти на службу підтримки. Вирішив написати в службу підтримки платіжної системи - і що ви скажите? Я через 15 хв, отримую відповідь від сайту на якому я оплатив 2 тижні тому. Ось так все вирішилось за 15 хв., тільки тому, що платіжна система погрозила пальчиком продавцю.

До чого це? Я не маю звички читати відгуки в інтернеті тому, що знаю, що їх не тяжко "підкрутити" у свою сторону, але з магазином grey.com.ua - зовсім інша історія. Я був просто вражений тим, що взагалі так можна було: відправити абсолютно інший товар, іншого кольору і не робочий. Я зняв відео, що товар дійсно не працює і що все правильно підключено, але у відповідь тишина. Але коли написав у fondy і не отримав відповіді - це мене просто вбило.

Якщо тут хтось із Fondy.ua прочитає мої повідомлення то знайте: я не вимагаю у вас повернення коштів, але вимагаю, щоб конторки grey.com.ua і blip.com.ua (можливо цим діячам належать і інші сайти) були відключені від вашої платіжної система - це у інтересах репутації вашої компанії.
 
Все таки треба віддати належне fondy - вони читають відгуки про себе в інтернеті, тому допомогли мені повернути кошти за товар, хоча сам товар відправлю тільки завтра.
 
Дякую за відгук чесно кажучи користувався не раз платіжними ситемами все було завжди добре, чудово що Вам повернули кошти .
 

Схожі теми

Назад
Зверху