FOREX чи банківський депозит

  • Автор теми BOB
  • Дата створення
Статус
Закрита.
B

BOB

Новичок
Реєстрація
28.09.2014
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
41
Вступ: (прошу поставитися з розумінням)))) )
Займаюся різними видами торгівлі вже дуже довго.
Торгівлею різною, починаючи від нелегального перепродажу алкоголю з duty free, різної товарної контрабани (прошу про те як це "недобре" мене не картати), закінчуючи перепродажем нерухомості та автомобілів....
Взагалі, прийшов до думки, що всі люди торговці, вони торгують своїми знаннями, своїм досвідом, своїм товаром. Тому термін торгівля я звик вміло застосовувати у всіх контекстах.
____________________________
У торгівлі акціями спробував себе у 2003 році, затягнуло, сподобалося, але необхідність працюючи без плеча або з малим плечем ганяти велику кількість грошей призвела спочатку на Forts, потім на Forex (у 2010 році).
На ФОРТСі так само можна працювати, але плічко мале, та й QUIK мені здається для автоматичної торгівлі не підходить, дрібниця у порівнянні з forex софтом. На ФОРТСі любив ганяти фьючі на акції ВТБ, малий розмах ціни і т.д. Ганяв спочатку на ФІНАМі, потім від них пішов до ПСБ.
____________________________
На Форексі починалося все гладко, працювала сова, усереднення, сімейство Іланових. Його багато хаят і я думаю що є за що, усереднення по парах з ієною азартне, збитки великі оскільки хід ціни великий, але як же солодкий смак перемоги при розвороті...якщо ви куштували щось подібне ))) нервяк збитків змінявся ейфорією прибутку... це як з лазні або сауни в крижану воду)))).
____________________________

Але вік бере своє, Акела в кожному з нас старіє, слабшає, йому вже потрібні в'язані шкарпетки і теплий каміна це неминучість будь-якої людини, рахуй торговця.
Ця насуваюча неминучість привела мене до необхідності знайти метод управління своїми грошима з мінімальним втручанням і прибутковістю вище депозитної хоча б в 2 - 3 рази.
Грунтуючись на своєму багаторічному досвіді, ставку в цій грі я зробив на:
1. Свопові пари, тобто пари позитивний своп за яким максимальний;
2. Історичний хід ціни - вибиралися пари з найбільш вузьким ходом, тобто пари у яких історичний макс і мінімум найнижчий;
3. Трохи модифікував методику усереднення, використовую вже зарекомендувавшу себе Ілана.
____________________________

Що вийшло в результаті - тестування на центовому рахунку на сьогодні показує гарантовану прибутковість 29,06% річних. Сова працює на абсолютному автоматі, просадка не перевищила 15% депозиту.
Працюю з інстафорексом (ПРОШУ НЕ ВВАЖАТИ РЕКЛАМОЮ, ДЦ вибирав виходячи з того, що базовий лот не 100 000 од а 10 000 од).

Якось так))))

Удачі пані та панове.
 
А к чему здесь банковский депозит? Да и в меня сложилось впечатления, что первоначальной задумкой этой темы, и была реклама конкретного брокера. Хоть бы немного немного рассказали о своей стратегии, тогда возможно и не думал бы, что это рекламная тема.
 
Сейчас такая ситуация, что депозит тоже становится рискованным делом. Люди постарше вряд ли выберут Форекс, а вот молодежь вполне реально может выбрать этот вариант инвестирования. Главное, чтобы не угодить к мошенникам, поэтому нужно тщательно проверять информацию.
 
Иван, Форекс, куда более рискованное дело, чем депозит. Правда и предполагаемая сума заработка очень разная.
 
Иван, Форекс, куда более рискованное дело, чем депозит. Правда и предполагаемая сума заработка очень разная.

Ну не скажите, депозит сейчас получить назад проблемно, а дальше еще проблемнее будет. Это при стабильной ситуации в банковской сфере можно говорить о том, что Форекс гораздо рискованнее. Но я согласен с вами, что и получить можно намного больше, только знания нужны и опыт.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху