Інвестиції на фондовому ринку

Статус
Закрита.
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,578
Репутація
213
Вік
34
Якщо Ви вирішили інвестувати капітал на фондовому ринку, то, швидше за все, Ви прийняли правильне рішення. Багато років, за винятком останнього часу, саме фондовий ринок перевершував по прибутковості всі інші варіанти, такі як інвестиції в цінні метали, облігації, державні казначесйскі зобов'язання (ETF), депозити та інтернет інвестиції.

В останній рік, як відомо, цінні метали, стрімко злетівши в ціні, залишили далеко позаду прибутковості фондового риноку. Але це лише ще раз доводить необхідність диверсифікації та постійного перегляду інвестиційного портфеля.

У короткостроковій переспективі інші активи можуть перевершувати по прибутковості інвестиції в цінні папери, але в довгостроковій переспективі саме фондовий ринок перевершує по прибутковості всі інші активи. Принаймні про це свідчить історичні дані.

Необхідно також зазначити, що фондовий ринок, так само як і сировинний, дає можливість заробляти не тільки на зростанні вартості цінних паперів, але і на їх падінні. Для того, щоб дізнатися як це робити, необхідно познайомитися зі стратегіями фондового ринку і дізнатися як купувати акції, облігації та опціони.

Існує багато способів інвестування капіталів у фондовий ринок: пайові інвестиційні фонди, індексні фонди, вкладення на внутрішньому ринку цінних паперів, вкладення на міжнародних фондових майданчиках.

Вибір повинен бути заснований на аналізі можливостей і ризиків, так і на оцінці особистих якостей самого інвестора, його ставлення до ризиків і наявністі часу на самоосвіту в інвестиційній сфері. Допомогти у виборі можуть статті про акції та опціони.

Тим же, хто поки далекий від інвестування в цінні папери фондового ринку хочеться порадити ознайомитися з матеріалом "Ідеї інтернет бізнесу". З їх допомогою можна навчитися отримувати інтернет заробіток найрізноманітнішими способами, до яких відносяться і доходи від сайтів, і постинг в соціальні закладки та багато іншого. Все це допоможе заробити початковий капітал і вийти на фондовий ринок вже в якості забезпеченого інвестора. Адже інтернет бізнес різноманітний - тут кожен може знайти собі джерело доходу.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху