Як ПриватБанк делікатно віджимає гроші через LiqPay

  • Автор теми Neron
  • Дата створення
Neron

Neron

Пользователи
Реєстрація
12.04.2014
Повідомлення
373
Репутація
24
Вік
32
Поспішаю розповісти повчальну історію.

Отже, припустимо, ви реєструєтеся на LiqPay, тому що хочете оплатити щось на якомусь сайті, який як раз LiqPay приймає.

Ви реєструєтесь, отримуєте есемеску, прив'язуєте банківську карту.

Повертаєтеся на сайт, вибираєте оплату через LiqPay, і тут розумієте, що, взагалі-то, вашої карти там немає.

Ну, нічого страшного - думаєте ви, згадавши, що LiqPay адже це така платіжна система, як WebMoney, Яндекс.Гроші, PayPal. Тобто є внутрішній рахунок, з якого теж можна проводити оплату. Але не тут-то було: внутрішній рахунок дійсно є, але от здійснювати платежі в Інтернеті з нього не можна.

Ну, загалом, далі все зрозуміло - ви поповнюєте рахунок LiqPay, тому що не знаєте, що все, що ви з ним зможете зробити (судячи з того, що говорить тех. підтримка), так це вивести кошти назад на карту або відправити іншому користувачеві LiqPay.

Так, ви прочитали правильно, це настільки абсурдно: Вася надіслав Петі через LiqPay деяку суму, якої достатньо для купівлі піци в піцерії, що приймає до оплати LiqPay. Але Петя не може купити піцу! Спочатку йому потрібно вивести гроші на свою банківську картку, і тільки після цього він зможе нарешті замовити піцу, сплативши її через той же самий LiqPay, але вже по карті (до речі, Петі доведеться посидіти голодним від одного до шести банківських днів, в залежності від того, яка саме у нього карта і як швидко LiqPay переведе гроші).

До речі, Петі цієї суми вже не вистачить, тому що за виведення коштів стягується комісія - тобто в підсумку невелику частину вартості піци йому необхідно буде оплатити за рахунок своїх коштів, а не надісланих Васею.

Причому це реально дивно, мені здається. Ввести гроші з картки на LiqPay можна через сайт LiqPay. За це комісію не беруть (див. тарифи) - але ліміт $500 в день ($250 за раз). Якщо потрібно внести більше, то можна внести через онлайн-банк Приватбанку, але тут вже з'являється комісія (марення, звичайно - чому, наприклад, коли вводиш гроші на Яндекс.Гроші через Альфа-Банк, ніякої комісії немає в помині). А коли розумієш, що гроші на рахунку в LiqPay не можуть бути використані для оплати в Інтернеті, то з'ясовується, що за виведення теж беруть комісію.

З одного боку, я не можу скаржитися, все-таки, ніхто ж не примушує користуватися LiqPay. З іншого боку, це цілком логічно, що люди екстраполюють знання про одні платіжні системи на інші платіжні системи. І якщо в Яндекс.Грошах, WebMoney та PayPal (just to name a few) немає жодних проблем з оплатою чого-небудь з внутрішнього рахунку платіжної системи, то з чого ж раптом такі проблеми повинні бути на LiqPay?

І ось знаєте, що ще? Спробуйте-но знайти де-небудь у процедурі оплати, або хоча б десь на сайті LiqPay, явну згадку того, що якщо ти вводиш гроші на рахунок в LiqPay, то ти не зможеш використовувати їх для оплати в Інтернеті.

Джерело: _linux.org.ru/forum/talks/9895890
 
Оплаты чего? Например, мне приходилось переводить деньги для пополнения своего баланса на сайте брокера. Деньги переводились.
 
Приват банк, по моему мнению, один из самых хитрых банков Украины. А вот отжатие денег через платёжные системы-это новое. Мой вам совет. Пользуйтесь вебмани и обналичивайте не через карты.
 
ПриватБанк очень наглеет пользуясь своим положением. Я давно перестал пользовать этим банком и держу деньги в электронном виде. Советую всем это сделать и не кормить эти толстые кошельки.
 
Не смотря на удобство - Приватбанк является худшим банком в Украине, который постоянно обманывает своих клиентов по мелочи но в огромных масштабах. Может все потому, что владельцы банка - не славяне, у них обман гоев - в крови.
 
Слава Богу у меня хватило разума и возможности прекратить пользоваться Приват банком и перейти на другой банк
 
Назад
Зверху