«Яндекс.Гроші» ввели абонентську плату для пасивних користувачів

  • Автор теми WebBiz
  • Дата створення
Статус
Закрита.
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,577
Репутація
213
Вік
34
У вересні 2014 р. «Яндекс.Деньги» почали щомісяця списувати абонентську плату з користувачів, які не використовували свої гаманці два роки і довше.

«Яндекс.Гроші» вирішили ввести для своїх користувачів абонентську плату. Нововведення почало працювати 25 вересня 2014 р., і торкнулося тих користувачів «Яндекс.Грошей», які не користувалися своїм рахунком два роки.

Компанія впровадила інновацію потай від широкої громадськості. Масового офіційного сповіщення про введення абонентської плати за не використання гаманця «Яндекс.Гроші» не зробили, обмежившись індивідуальним повідомленням, розісланих напередодні, 28 серпня 2014 р. тільки тим користувачам, «яких це стосується». (Після публікації цього матеріалу запис про початок списання абонентської плати з'явився і в блозі «Яндекс.Грошей»).

Представниця «Яндекс.Грошей» Надія Кияткина підтвердила CNews введення компанією абонентської плати. За її словами, нові правила торкнуться «одиниць відсотків від загального числа користувачів».

Фактом використанням гаманця буде вважатися оплата або підключення послуг, випуск карти, і т.п. Авторизація в акаунті «Яндекс.Грошей» використанням гаманця не вважається.

Надія Кияткіна каже, що списання плати з пасивних гаманців буде відбуватися щомісяця в сумі 270 руб. і продовжиться до початку використання гаманця, або до закінчення на ньому грошей. «Якщо на гаманці менше грошей, в мінус він не піде», - уточнює вона.

Щоб припинити списання, користувачеві потрібно здійснити платіж з гаманця, випустити картку до рахунку, підключити якусь послугу або поповнити рахунок.

Крім того, призупинити списання абонентської плати на три місяці можна листом або дзвінком у службу підтримки «Яндекс.Грошей», говорить Надія Кияткина. За її словами, використовувати цей метод перенесення списань можна нескінченно.

Офіційною метою нововведення представниця «Яндекс.Грошей» назвала переведення користувачів, які не використовують гаманець більше двох років, в статус неактивних. «Ми несемо за ці гаманці відповідальність: фінансову, технічну (в тому числі, пов'язану з безпекою), правову», - зазначила вона.

Списання абонентної плати за неактивність - звичайна практика для електронних гаманців. Так, згідно з угодою користувача, Qiwi починає списувати по 10 руб. на добу після шести місяців неактивності користувача; «Гроші@Mail.ru» - по 350 руб. в рік після одного року неактивності; а «Тінькофф Мобільний Гаманець» - по 10 руб. в день через 180 послідовних днів невикористання клієнтом сервісу.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху