Кредобанк

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
Статус
Закрита.
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Підкажіть наскільки зручно і вигідно оформляти в Кредобанку кредитку при наявності зарплатної картки і чи правда, що працівники держ установ мають вигідніші умови по кредитах.
 
Чи має Кредобанк мобільний банкінг? Як що так, то оцініть будь-ласка його роботу.
 
Чи має Кредобанк мобільний банкінг?
Вас интересует именно мобильный банкинг, или Интернет-банкинг? Это 2 разные вещи. Мобильный и Интернет-банкинг присутствует, но вот на счет их функциональности, пока ничего не могу сказать. Надеюсь, что здесь будет по-лучше функциональность, чем в нашем ОшадБанке.
 
Цікавить як мобілльний так і інтернет банкінг. Було б добре почути відгуки людей які корис туються цими сервісами.[DOUBLEPOST=1425138284,1425126164][/DOUBLEPOST]
Думаю в течении месяца взять карту этого банка - тогда и отпишусь.
Не хочу нікого відмовляти від Кредобанку,але попри те що його називають найстійкішим банком Украіни там погане обслуговування. Якщо у вас виникають питання працівники "радять" зателефонувати на гарячу лінію або відвідати сайт банку, в самому відділенні вам не охоче пояснять. Курс валют у Кредобанку вищий ніж у інших банків. Складається враження що для них цінні тільки юридичні особи. Рік назад мені прийшов переказ western union , так в Кредобанку його погоджувались видати тільки після того, як я відкрию в них рахунок, а в Авалі видали без проблем і відкриття рахунку. В Кредобанку чоловік отримує зарплату, і щоб отримати гроші в касі( банкомат в них часто непрацює, буває навіть таке, що не працює з п'ятниці до понеділка) потрібно мати з собою паспорт. Це особисто моя думка про роботу відділення в нас, можливо у вашому місті все добре.
 
Не хочу нікого відмовляти від Кредобанку,але попри те що його називають найстійкішим банком Украіни там погане обслуговування
Хочу взять их карту только потому, что в этой теме, мне порекомендовали вариант выгодного перевода денег с Польши на карту этого банка. Если вы знаете другие Польские банки, которые берут 1-3 % за SWIFT перевод в Украину и не требуют открытия счета - готова выслушать.
 
Хочу взять их карту только потому, что в этой теме, мне порекомендовали вариантвыгодного перевода денег с Польши на карту этого банка. Если вы знаете другие Польские банки, которые берут 1-3 % за SWIFT перевод в Украину и не требуют открытия счета - готова выслушать.
Ще раз повторю, що не відмовляю нікого від Кредобанку, просто висловлюю своі враження про його роботу. Якщо вам потрібно просто сдійснювати переводи надіюсь що проблем у вас не буде.
 
Ще раз повторю, що не відмовляю нікого від Кредобанку, просто висловлюю своі враження про його роботу.
Да, мне нужно только осуществлять переводы, а в Украине получать наличку. Пока, по доступностью ничего лучше не нашла, чем Кредобанк.
 
Нове введення у Кредобанку. Сьогодні чоловік, як і в кінці кожного місяця, зателефонував на гарячу лінію Кредобанку, щоб дізнатись баланс коштів, і крім звичних номера карти і кодового слова його ще попросили назвати точну суму, яку знімав останнього разу, адрес банкомату, дату і час.
Думаю тепер, яка мета такого нововведення: захист від шахрайства чи так " заохочують" клієнтів підключити платну послугу на мобільний?
 
Нове введення у Кредобанку. Сьогодні чоловік, як і в кінці кожного місяця, зателефонував на гарячу лінію Кредобанку, щоб дізнатись баланс коштів, і крім звичних номера карти і кодового слова його ще попросили назвати точну суму, яку знімав останнього разу, адрес банкомату, дату і час.
Думаю тепер, яка мета такого нововведення: захист від шахрайства чи так " заохочують" клієнтів підключити платну послугу на мобільний?
Мені здається, скоріше за все це в них така нова форма заохочення, адже не в кожної людини є стільки часу й терпіння, щоб вислуховувати купу запитань. )Простіше буде підключити послугу на мобільний. А послуга. платна?
 
Мені здається, скоріше за все це в них така нова форма заохочення, адже не в кожної людини є стільки часу й терпіння, щоб вислуховувати купу запитань. )Простіше буде підключити послугу на мобільний. А послуга. платна?
Так. 5 грн в місяць
 
Тоді зрозуміло, що це в банку такий тонкий натяк, щоб підключити платну послугу, без якої Вас будуть постійно турбувати співробітники Кредобанку (добре, що хоч вночі не телефонують. ..поки що...))) )
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху