Кілька місяців тому, по своїй дурості...

  • Автор теми Юрій Міщук
  • Дата створення
Юрій Міщук

Юрій Міщук

Новичок
Реєстрація
31.03.2023
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
30
Кілька місяців тому, по своїй дурості в інтернеті надав дані кредитної карти СVV код і термін дії разом з номером картки, певній організації, співпраця з даною організацією вже закінчилася. Але організація і надалі продовжує інколи знімати з мене кошти, не великі, то 20 грн то 30 грн. В банку пояснили, що це моя вина і вони нічого не можуть вдіяти. Цікаво чи це так? І вихід лише заміна карти?
 
На жаль, я повинен зазначити, що здається, що ви були жертвою шахраїв. Представники організації, яким ви надали свої кредитні дані, можуть використовувати ці дані, щоб зняти з вас гроші, поки термін дії карти не закінчився. Як підказували в банку, ви могли б замінити кредитну карту, щоб запобігти дальшим спробам шахрайства.

Однак, ви також можете подати заяву до поліції про шахрайство та надання ваших особистих даних без вашої згоди. Якщо ж ви бажаєте зберегти поточну картку, ви можете зв'язатися з організацією та вимагати повернення незаконно знятих коштів. Також не забувайте, щоб змінити всі свої паролі та перевірити мінімальний стан рахунку на вашій картці.
 

Схожі теми

Назад
Зверху