ТОП лучших кэшбэк сервисов

Спільні покупки в інтернеті

• Автор темы Messi779
  • Дата начала
M

Messi779

Професор
Пользователь
Спільні покупки(СП) можна зараз зустріти в розділах багатьох форумів. Суть СП полягає в тому, що Ви знаходите в інтернеті людей, які хочуть зробити такі ж покупки як і ви, наприклад хочете в одному із закордонних магазинів купити куртку, шукаєте людей, які хочуть купити одяг там же і оформляєте разом спільну заявку на товар. Вигода СП в тому, що вартість речей виходить менша, не потрібно самому шукати всі вигідні точки продаж, якщо замовляєте вперше вам допоможуть вибрати і зробити замовлення. 3араз хочу сама зробити кілька СП, тому якщо хтось вже з цим знайомий поділіться будь-ласка досвідом.

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форума
Администратор
Спільні покупки ніколи сам не робив, але в закордонних магазинах дуже часто купляю. А, що саме вигідно купляти "спільними зусиллями"?[DOUBLEPOST=1424250630][/DOUBLEPOST]І тим більше, коли робиться така покупка, то повинен бути посередник, або людина, яка це все замовляє і потім повинна розіслати всім хто заплатив гроші. Не буває інцидентів, коли свій товар так і не змогли отрмати, через те, що посердник пропав?

Последнее редактирование:
M

Messi779

Професор
Пользователь
За допомогою СП можна купити практично все, що цікавить певну кількість людей. Найчастіше купляють одяг,взуття,посуд, косметику,дитячi товари. Та от не знаю чи має значення вага і розміри товару. І якщо замовлення не підійшло або є брак як тоді повертати?

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форума
Администратор
І якщо замовлення не підійшло або є брак як тоді повертати?
При покупці за кордоном - не варто розроховувати на повернення, оскільки це довго і дорого виходить. Я наприклад, як в Китаї купляю, то в разі якогось браку - вимагаю компенсацію.

Никита

Никита

Профессор
Пользователь
Зачем делать совместные покупки и переживать, не обманут ли вас. Покупайте напрямую на аукционах таких как: ebay, aliexpress. Значительно дешевле, чем в Украине + какая-никакая гарантия, что вы получите свой товар.

M

Messi779

Професор
Пользователь
А як в них з якістю одягу і чи є там фірмові речі? Не хочу сказати що все дешеве і китайське погане, просто цікаво чому люди купляють за допомогою СП, якщо є більш надійні и дешевші аукціони?

Никита

Никита

Профессор
Пользователь
А як в них з якістю одягу і чи є там фірмові речі?
Якість абсолютно різна (все залежить від ціни). Згоден, що в Китаї багато шарпотряпу, але на ebay - набагато більше брендових речей. Правда, доставка з ebay - достатньо дорого і тому можливо вигідно купляти размом, щоб зекономити на доставці.

Бариста

Бариста

Прохожий
Пользователь
Да, иногда это выгодное дело, а порой можно найти и в обычных магазинах то что надо дешевле, чем в СП. Я так Гуам хотела купить - уже нашла СП договорилась с девочками, но потом глянула на сайте cosmohit.ua/brands/guam что там акция и есть возможность купить это средство по той же цене и ждать пока в совместных покупках что-то решится.

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форума
Администратор
Бариста, Мы тоже слышали о скрытой рекламе.

V

Vasya0115

Новичек
Пользователь
Про спільні покупки нічого не чув ,але мені здається що чим більше товару купуєш ти більша знижка від продавців.
Багато людей їздить на шопінг в Європейські країни там купують товар оптом а потім привозять товар на Україну, а тут дуже багато є зацікавлених людей у певному товарі. Товар дуже якісний та за помірними цінами. Я вважаю що можна робити спільні покупки з Європи за самої якості товару

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форума
Администратор
@Vasya0115, Я б не назвав це спільною покупкою, це звичайне барижництво.

Vinograd

Vinograd

Любопытный
Пользователь
о, прикольно)) даже не знала о подобном способе! должно достаточно выгодно получится))

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форума
Администратор
о, прикольно)) даже не знала о подобном способе! должно достаточно выгодно получится))
Должно. Главное, чтобы организатор не испарился вместе с деньгами, или товаром.

Alisa

Alisa

Прохожий
Пользователь
прикольно) но искать людей не надо, лучше только с друзьями это делать

weekendina5

weekendina5

Прохожий
Пользователь
Ни разу не участвовала в совместных закупках)

ТОП кэшбэк
Верх