В Україні ведуться роботи по впровадженню повноцінної роботи PayPal

Тема в разделе 'Другие платежные системы', создана пользователем Anna, 3 апр 2015.

 1. Anna
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  Anna Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  11.03.14
  Сообщения:
  41
  Симпатии:
  3
  Пол:
  Женский
  Слідом за зв'язком 3G незабаром українцям може стати доступною і повноцінна робота з сервісом PayPal. До такого висновку можна дійти, проаналізувавши запис Філіпа Духлія в Facebook.

  Відзначається, що процес підготовки до початку повноцінної роботи PayPal в Україні йде. В основному, завдяки ініціативі Іллі Кенігштейна, а не державних органів. Ілля самостійно зв'язався з менеджером PayPal в Східній Європі, який повідомив, що політики і правила PayPal не збігаються з правилами НБУ. Для початку повноцінної роботи PayPal в Україні спочатку потрібно узгодити правила, причому, на стороні НБУ.
  Далі Ілля провів зустрічі з представниками НБУ, які погодилися підтримати прихід PayPal в Україні, а також з представниками компанії Deloitte. Остання взялася порівняти правила і політики PayPal з українським законодавством і виробити рекомендації щодо його зміни та адаптації. На поточний момент ці рекомендації вже розроблені і знаходяться на розгляді НБУ.

  Тепер залишилося лише сподіватися, що чиновники НБУ не відкладуть цю справу в довгий ящик і не почнуть вносити зміни в рекомендації, що може знову привести до їх неузгодженості з політиками PayPal.

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)