В Україні ведуться роботи по впровадженню повноцінної роботи PayPal

  • Автор теми Anna
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Anna

Anna

Пользователи
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
39
Репутація
3
Вік
33
Слідом за зв'язком 3G незабаром українцям може стати доступною і повноцінна робота з сервісом PayPal. До такого висновку можна дійти, проаналізувавши запис Філіпа Духлія в Facebook.

Відзначається, що процес підготовки до початку повноцінної роботи PayPal в Україні йде. В основному, завдяки ініціативі Іллі Кенігштейна, а не державних органів. Ілля самостійно зв'язався з менеджером PayPal в Східній Європі, який повідомив, що політики і правила PayPal не збігаються з правилами НБУ. Для початку повноцінної роботи PayPal в Україні спочатку потрібно узгодити правила, причому, на стороні НБУ.
Далі Ілля провів зустрічі з представниками НБУ, які погодилися підтримати прихід PayPal в Україні, а також з представниками компанії Deloitte. Остання взялася порівняти правила і політики PayPal з українським законодавством і виробити рекомендації щодо його зміни та адаптації. На поточний момент ці рекомендації вже розроблені і знаходяться на розгляді НБУ.

Тепер залишилося лише сподіватися, що чиновники НБУ не відкладуть цю справу в довгий ящик і не почнуть вносити зміни в рекомендації, що може знову привести до їх неузгодженості з політиками PayPal.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху