Петровский квартал отзывы

Віддалене управління заміським будинком

  • Автор темы Patriot
  • Дата начала
Patriot

Patriot

Прохожий
Пользователь
Регистрация
22.05.2014
Сообщения
25
Возраст
33
Всім доброго часу доби.
Виношу на ваш суд ідею управління заміським будинком. Всі хто володіють заміською нерухомістю зіштовхуються як мінімум з 2-ма потребами.
1-підготовка і підтримка температурного режиму в холодну пору доби.
2-віддалений контроль будинку від непрошених гостей
Ідея віддаленого управління будинком далеко не нова, але способи реалізації та інтерфейс контролю не завжди юзер-френдлі для кінцевого користувача. На сьогоднішній день на ринку присутні самостійні пристрої, які управляються за допомогою смс повідомлень. Що начебто і надійно, але з іншого боку не дуже зручно для кінцевого користувача. Далі я б хотів розділити ідею на 2-ві частини: технічна та економічна складові.

З точки зору техніки:
Пристрій легко інсталюється на DIN рейку і легко вписується в існуючий електрощиток.
Є сайт і додаток куди пристрій надсилає дані телеметрії (температури), сам сервер дублює дані на додаток у телефоні та в разі необхідності за допомогою СМС. Управління пристроєм здійснюється через додаток.
На пристрої є радіо-інтерфейс, який керує радіорозетками, якщо немає можливості протягнути керуючу проводку.

З точки зору економіки:
Прибуток планується отримувати з продажі пристрою.
Також пропонується річна підписка на сайт, якщо користувачеві це не цікаво, то можна управляти по СМС.
Можна розповсюджувати самостійно і через дилерів, даючи їм знижку, щоб ціна була єдиною.
Пристрій в процесі розробки для поодиноких клієнтів, поки це з розряду хобі, але хотілося б це перенести у площину бізнес ідеї.
  1. Від вас я б хотів зрозуміти затребуваність даного пристрою.
  2. Яка ціна д.б. у даного пристрою і річна передплата для кінцевого користувача
  3. Можливо хтось з ідеологів підкаже дод. функціонал, який я не врахував.
Буду вдячний за аргументовану критику і слушні поради.
 
Revo

Revo

Прохожий
Пользователь
Регистрация
20.06.2014
Сообщения
20
Возраст
29
Якщо опалення газове, середньої руки газовий котел має вбудовану автоматику підтримки температури теплоносія. При електричному опаленні все ще простіше - датчик температури інсталюється в кожній кімнаті. Є зовсім прості моделі, які підтримують задану температуру, є пристрої складніші, з контролером за часом.
Управління по СМС ІМХО, потрібно тільки якщо ви збираєтеся приїхати в теплий дім, щоб заздалегідь дати програму на нагрів приміщення.
 
S

SkyDanser

Новичек
Пользователь
Регистрация
14.03.2014
Сообщения
8
Возраст
37
Идея здравая, но сыровата. Температура по логике должна регулироваться автоматически. Не совсем понимаю, зачем это делать с помощью СМС? Или речь идет о повышении температуры с некой "базовой в отсутствие хозяев" до комфортной для человека в преддверие приезда владельца? Т.е. владелец должен уведомлять систему с помощью СМС о приезде и переходе в новый режим? Тогда зачем для этого сайт?
Контроль дома от вторжения вообще не описан и похоже не продуман. Нет ни слова о противопожарном контроле и о мониторинге дома и прилегающей территории с помощью камер.

В целом, если бы такой комплект оборудования был на рынке, мне это было бы интересно. Причем не в плане загородной недвижимости. Смотрите на проблему шире. Это контроль любой недвижимости. Я бы поставил такую систему в офисе и для контроля своих квартир в других городах. Живу на две страны, и приходится держать квартиры для проживания там и там. Бывает, не появляюсь в одной из них по несколько месяцев. Разумеется, есть сигнализация, но иногда нужно создать эффект присутствия, и вот тут-то такая система могла помочь. К примеру, перенаправить звонок с домофона на телефон или скайп, Дать возможность управлять электроосвещением. Показать с камеры и записать на удаленный сервер непрошеных гостей. И т.д. Вот в этом случае нужен и сайт и клиентское приложение. А просто ради контроля температуры и взлома заниматься этим смысла я не вижу.
 
Patriot

Patriot

Прохожий
Пользователь
Регистрация
22.05.2014
Сообщения
25
Возраст
33
Температура по логике должна регулироваться автоматически. Не совсем понимаю, зачем это делать с помощью СМС? Или речь идет о повышении температуры с некой "базовой в отсутствие хозяев" до комфортной для человека в преддверие приезда владельца? Т.е. владелец должен уведомлять систему с помощью СМС о приезде и переходе в новый режим? Тогда зачем для этого сайт?
Контроль дома от вторжения вообще не описан и похоже не продуман. Нет ни слова о противопожарном контроле и о мониторинге дома и прилегающей территории с помощью камер.
Господар будинку повідомляємо про свій приїзд і включається обігрів будинку. Можливе включення на підвищення температури зі зниженням до комфортної або ж з нуля до комфортної.
Тепер навіщо ж потрібен сайт) - а призначення у нього два:
  1. Збір статистики і команд для трансляції на додаток господареві будинку.
  2. Сайт "пушить" перевіряє пристрій на живучість в мережі. Це важливо з точки зору охоронних функцій. Тому пристрій можна просто заглушити і тим самим він ніколи не сповістить про вторгнення.
З технічної точки зору передача даних в моб. операторах здійснюється з сірих IP, тому не можна передати безпосередньо дані між терміналами, вся взаємодія повинна здійснюватися через сервер.
 
Верх