Віддалене управління заміським будинком

  • Автор теми Patriot
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Patriot

Patriot

Пользователи
Реєстрація
22.05.2014
Повідомлення
25
Репутація
0
Вік
36
Всім доброго часу доби.
Виношу на ваш суд ідею управління заміським будинком. Всі хто володіють заміською нерухомістю зіштовхуються як мінімум з 2-ма потребами.
1-підготовка і підтримка температурного режиму в холодну пору доби.
2-віддалений контроль будинку від непрошених гостей
Ідея віддаленого управління будинком далеко не нова, але способи реалізації та інтерфейс контролю не завжди юзер-френдлі для кінцевого користувача. На сьогоднішній день на ринку присутні самостійні пристрої, які управляються за допомогою смс повідомлень. Що начебто і надійно, але з іншого боку не дуже зручно для кінцевого користувача. Далі я б хотів розділити ідею на 2-ві частини: технічна та економічна складові.

З точки зору техніки:
Пристрій легко інсталюється на DIN рейку і легко вписується в існуючий електрощиток.
Є сайт і додаток куди пристрій надсилає дані телеметрії (температури), сам сервер дублює дані на додаток у телефоні та в разі необхідності за допомогою СМС. Управління пристроєм здійснюється через додаток.
На пристрої є радіо-інтерфейс, який керує радіорозетками, якщо немає можливості протягнути керуючу проводку.

З точки зору економіки:
Прибуток планується отримувати з продажі пристрою.
Також пропонується річна підписка на сайт, якщо користувачеві це не цікаво, то можна управляти по СМС.
Можна розповсюджувати самостійно і через дилерів, даючи їм знижку, щоб ціна була єдиною.
Пристрій в процесі розробки для поодиноких клієнтів, поки це з розряду хобі, але хотілося б це перенести у площину бізнес ідеї.
  1. Від вас я б хотів зрозуміти затребуваність даного пристрою.
  2. Яка ціна д.б. у даного пристрою і річна передплата для кінцевого користувача
  3. Можливо хтось з ідеологів підкаже дод. функціонал, який я не врахував.
Буду вдячний за аргументовану критику і слушні поради.
 
Якщо опалення газове, середньої руки газовий котел має вбудовану автоматику підтримки температури теплоносія. При електричному опаленні все ще простіше - датчик температури інсталюється в кожній кімнаті. Є зовсім прості моделі, які підтримують задану температуру, є пристрої складніші, з контролером за часом.
Управління по СМС ІМХО, потрібно тільки якщо ви збираєтеся приїхати в теплий дім, щоб заздалегідь дати програму на нагрів приміщення.
 
Идея здравая, но сыровата. Температура по логике должна регулироваться автоматически. Не совсем понимаю, зачем это делать с помощью СМС? Или речь идет о повышении температуры с некой "базовой в отсутствие хозяев" до комфортной для человека в преддверие приезда владельца? Т.е. владелец должен уведомлять систему с помощью СМС о приезде и переходе в новый режим? Тогда зачем для этого сайт?
Контроль дома от вторжения вообще не описан и похоже не продуман. Нет ни слова о противопожарном контроле и о мониторинге дома и прилегающей территории с помощью камер.

В целом, если бы такой комплект оборудования был на рынке, мне это было бы интересно. Причем не в плане загородной недвижимости. Смотрите на проблему шире. Это контроль любой недвижимости. Я бы поставил такую систему в офисе и для контроля своих квартир в других городах. Живу на две страны, и приходится держать квартиры для проживания там и там. Бывает, не появляюсь в одной из них по несколько месяцев. Разумеется, есть сигнализация, но иногда нужно создать эффект присутствия, и вот тут-то такая система могла помочь. К примеру, перенаправить звонок с домофона на телефон или скайп, Дать возможность управлять электроосвещением. Показать с камеры и записать на удаленный сервер непрошеных гостей. И т.д. Вот в этом случае нужен и сайт и клиентское приложение. А просто ради контроля температуры и взлома заниматься этим смысла я не вижу.
 
Температура по логике должна регулироваться автоматически. Не совсем понимаю, зачем это делать с помощью СМС? Или речь идет о повышении температуры с некой "базовой в отсутствие хозяев" до комфортной для человека в преддверие приезда владельца? Т.е. владелец должен уведомлять систему с помощью СМС о приезде и переходе в новый режим? Тогда зачем для этого сайт?
Контроль дома от вторжения вообще не описан и похоже не продуман. Нет ни слова о противопожарном контроле и о мониторинге дома и прилегающей территории с помощью камер.
Господар будинку повідомляємо про свій приїзд і включається обігрів будинку. Можливе включення на підвищення температури зі зниженням до комфортної або ж з нуля до комфортної.
Тепер навіщо ж потрібен сайт) - а призначення у нього два:
  1. Збір статистики і команд для трансляції на додаток господареві будинку.
  2. Сайт "пушить" перевіряє пристрій на живучість в мережі. Це важливо з точки зору охоронних функцій. Тому пристрій можна просто заглушити і тим самим він ніколи не сповістить про вторгнення.
З технічної точки зору передача даних в моб. операторах здійснюється з сірих IP, тому не можна передати безпосередньо дані між терміналами, вся взаємодія повинна здійснюватися через сервер.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху