Забанили групу Вконтакті - пропав бізнес

Тема в разделе 'Разный бизнес', создана пользователем mellor, 19 мар 2015.

 1. mellor
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  mellor Новичек Пользователь

  Регистрация:
  12.10.14
  Сообщения:
  8
  Симпатии:
  1
  Пол:
  Мужской
  Форумчани, хто стикався з блокуванням групи вКонтакті? Мою групу яку я розвивав цілий рік забанили не зрозуміло за що. Правила вКонтакті не порушував ніби. Запрошував людей в групу зі своїми менеджерами через кнопку в групі запросити в групу своїх друзів. Спаму не було. Читав багато в інтернеті що за спам банять групи. Накрутку ВКботами не робив. Оферів теж там немає. Група жива, відвідуваність була. Цілий рік платив зарплату менеджерам щоб її наповнювали, запрошували нових людей. Сам часу багато групі своїй приділяв. Група почала давати заявки та продажу. Яке моє було здивування вчора, що групу заблокували. Читаю подібні теми в інтернеті на форумах - пишуть що шанс, що розблокують мінімальний. І таких постраждалих достатньо багато. Пишуть що у зв'язку з перепродажем ВКонтакті Сєчіна і Mail.group блокування особливо українських гуртів вКонтакті назавжди стали звичайною справою і за що банити придумують находу (уже конкурси в групах не можна за фактом проводити навіть). Пару років тому, при Дурові блокування групи була дуже рідкісним явищем. Я от думаю - чи варто і далі розвивати свою групу? Сил вкладено багато, витрат на утримання групи, залучення людей багато - віддача низька. Та ладно була б низька віддача, сам факт, що групу можуть заблокувати і ти не її господар і весь твій труд і гроші за весь час перетворяться на нуль - мене дуже бентежить. Навіщо така реклама? Але й інших альтернатив немає особливо. Інші соцмережі Однокласники і Фейсбук дають ще меншу кількість заявок. І в Одноклассниках зараз теж гайки закручують (видно це команда така у російських соцмереж гайки закручувати) - вже можна друзів запросити мінімум, в якому немає сенсу. Який вихід? Контекстна реклама зараз люба, сайт по СЕО дає заявки, але небагато. Групи в соцмережах НЕ надійні. У мене питання не тільки по бану групи, але і взагалі по темі які альтернативи? Не хочеться закривати свій бізнес. Йому вже 2 роки, прикипів до нього душею, багато сил вклав. І тепер чесно кажучи руки опускаються.
 2. Никита
  Оффлайн

  Никита Профессор Пользователь

  Регистрация:
  19.05.14
  Сообщения:
  509
  Симпатии:
  59
  Пол:
  Мужской
  Не самое лучший вариант надеяться на группу Вконтакте. Идеальным вариантом будет развитие своего сайта. Если у вас будет хороший и стабильный трафик на сайте, то никто не сможет так быстро его у вас забрать.
  Вы не считали, какая бы была отдача, если бы вы эти силы и деньги потратили на свой сайт?
  А разблокировать группу вред ли сможете.
  Если у вас хорошо идет торговля в соц. сетях, то лучше развивайте группу у facebook - более надежно, чем вконтакте.
 3. Neron
  Оффлайн

  Neron Прописан на форуме Пользователь

  Регистрация:
  12.04.14
  Сообщения:
  263
  Симпатии:
  20
  Пол:
  Мужской
  Обратитесь к экспертам, которые занимаются продвижением групп. Возможно они, что-то порекомендуют для разблокировки, или же расскажут, что нужно делать для того, чтобы в будущем такого не случилось. Также нужно тех, кто в группе подписывать на рассылку и сохранять их e-mail в базе.
 4. mellor
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  mellor Новичек Пользователь

  Регистрация:
  12.10.14
  Сообщения:
  8
  Симпатии:
  1
  Пол:
  Мужской
  Так, я вже днями розмовляв із знаючими людьми... Вони мені підтвердили, що блоки груп Вконтакті стали більш частіші. За їхньою порадою написав у тех. підтримку - чекаю відповіді. У них відповіді раз на добу.... З приводу емейл - бази добра порада, але я перед новим роком робив акцію в групі ВКонтакті, де учасникам потрібно було прописати свою ел. адресу, то деякі прописали. За іншої акції рік тому, де потрібно було робити лише репости - учасників було в рази більше. Але ВКонтакті заборонив конкурси де за умовами акції потрібно робити репости та ін. учасників до групи запрошувати. Зараз за подібні конкурси група теж легко потрапити в бан може. Знайомий сьогодні розповів, що його група в бан потрапила за зміну тематики. Він купив схожу групу речі. Конкуренти напевно поскаржилися. Побачивши що він в топі різко став.
 5. WebBiz
  Оффлайн

  WebBiz Вождь Команда форума Администратор

  Регистрация:
  11.03.14
  Сообщения:
  1.287
  Симпатии:
  178
  Пол:
  Мужской
  В Інтернеті дійсно останнім часом багато скарг на бан груп Вконтакті. Особливо банять патріотичні групи. А що стосується розблокування, то це роблять у рідкісних випадках. На-жаль після того, як Вконтакті став практично офісом ФСБ, я би не рекомендував будувати свій бізнес на його основі українським користувачам.
  --- Добавлено, 23 мар 2015 ---
  А вам тільки можна поспівчувати і порекомендувати шукати інші площадки для проджу своїх товарів.

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)