Захист контенту

  • Автор теми corpse
  • Дата створення
Статус
Закрита.
corpse

corpse

Новичок
Реєстрація
28.09.2014
Повідомлення
4
Репутація
0
Вік
38
Не знала, в який розділ буде правильніше цю тему розмістити, тому вирішила сюди, тому начебто підходить. Якщо ні, то прошу модераторів перенести її в потрібний розділ.

Питання з захисту матеріалів (статей, фото), розміщених на сайті. Які є способи захисту від копіювання - і подальшого нелегального розміщення на інших ресурсах (плагіату одним словом)?

Як я вже зрозуміла, просто захисту від копіювання (починаючи від простого заборони ctrl + c і правої кнопки миші, до спеціальних програм кодування тексту) буде недостатньо. Та й не потрібно це. Адже є маса добропорядних людей, які просто хочуть скопіювати собі інформацію для особистого користування.

Питання в іншому - як зробити так, щоб звести такі дії до мінімуму?

Само собою, потрібна приписка на видному місці, на кшталт:
Усі матеріали, фото, є власністю видавничого дому "Дім".
Повне і часткове копіювання дозволяється лише з письмового дозволу адміністрації.

Звичайно, в ідеалі розписати всі пункти потрібно докладніше, щоб потім не було "що не заборонено, те дозволено".

Чула в одній передачі, що самий простий спосіб захистити авторське право - відправити самому собі конверт, з роздрукованим матеріалом. Коли прийде лист, на ньому буде поштовий штемпель з датою, цього буде достатньо для доказу в суді.

Офіційне оформлення авторського права - теж варіант, от тільки, що робити, якщо в день виходить 2-4 статті, це ж постійно потрібно "бігати" кудись, виходити?? (Я в цьому питанні взагалі нічого не розумію, тому прошу пояснити, якщо в чомусь помиляюся).

Ось і все питання. Як захистити свої електронні публікації від чужого присвоювання?
Як ви боритеся з цим?
 
Як 1 із можливих варіантів, можете написати адміністратору сайту і попросити видалити свій контент, або поставити посилання на оригінал публікації. Якщо ніякої реакції не буде, то пишіть хостеру на якому розміщений сайт злодія. Якщо і це не допоможе, то скаржіться реєстратору домена.
 
Если воруют контент с помощью парсеров, то можно делать так, чтобы вместе с текстом копировалась и ссылка на ваш сайт. В таком случае, с сайта "вора", будет ссылка на оригинал публикации и это будет указывать, что именно на вашем сайте оригинал статьи.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху