До гаманця в Яндекс.Грошах можна прив'язати кілька карт

Тема в разделе 'Яндекс Деньги', создана пользователем WebBiz, 5 май 2014.

 1. WebBiz
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  WebBiz Вождь Команда форума Администратор

  Регистрация:
  11.03.14
  Сообщения:
  1.289
  Симпатии:
  178
  Пол:
  Мужской
  Тепер до електронного гаманця в Яндекс.Грошах можна прив'язати відразу 5 банківських карт. Підходять Visa (включаючи Electron), MasterCard і Maestro, випущені в Росії, країнах СНД і деяких європейських державах. До недавнього часу в гаманці поміщалася тільки одна картка.

  Карти прив'язують для зручності: наприклад, якщо на рахунку закінчилися гроші, можна не поповнювати його, а заплатити безпосередньо з картки. При цьому не потрібно кожен раз вказувати шістнадцятизначний номер карти - досить ввести 3 перевірочні цифри (CVV зі зворотного боку картки) і підтвердити операцію паролем. Крім того, платежі з прив'язаних карт набагато безпечніші: всі реквізити зберігаються в Яндекс.Грошах і не передаються в інтернет-магазини.

  Прив'язаними картами можна управляти на спеціальній сторінці: давати їм запам'ятовуються назви (наприклад, «Зарплатна» або «Кредитна номер 1»), призначати основну карту, щоб використовувати за замовчуванням, відв'язувати застарілі картки.

  Найчастіше з прив'язаних карт поповнюють баланс мобільного, платять за інтернет, телебачення та послуги ЖКГ, роблять покупки в інтернет-магазинах або в онлайн-іграх, а також переводять гроші іншим користувачам.

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)