До гаманця в Яндекс.Грошах можна прив'язати кілька карт

  • Автор теми WebBiz
  • Дата створення
Статус
Закрита.
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,577
Репутація
213
Вік
34
Тепер до електронного гаманця в Яндекс.Грошах можна прив'язати відразу 5 банківських карт. Підходять Visa (включаючи Electron), MasterCard і Maestro, випущені в Росії, країнах СНД і деяких європейських державах. До недавнього часу в гаманці поміщалася тільки одна картка.

Карти прив'язують для зручності: наприклад, якщо на рахунку закінчилися гроші, можна не поповнювати його, а заплатити безпосередньо з картки. При цьому не потрібно кожен раз вказувати шістнадцятизначний номер карти - досить ввести 3 перевірочні цифри (CVV зі зворотного боку картки) і підтвердити операцію паролем. Крім того, платежі з прив'язаних карт набагато безпечніші: всі реквізити зберігаються в Яндекс.Грошах і не передаються в інтернет-магазини.

Прив'язаними картами можна управляти на спеціальній сторінці: давати їм запам'ятовуються назви (наприклад, «Зарплатна» або «Кредитна номер 1»), призначати основну карту, щоб використовувати за замовчуванням, відв'язувати застарілі картки.

Найчастіше з прив'язаних карт поповнюють баланс мобільного, платять за інтернет, телебачення та послуги ЖКГ, роблять покупки в інтернет-магазинах або в онлайн-іграх, а також переводять гроші іншим користувачам.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху