Інвестиція в виноробство

Тема в разделе 'Другие виды инвестиций', создана пользователем Іванка, 25 фев 2016.

 1. Іванка
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  Іванка Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  21.09.15
  Сообщения:
  64
  Симпатии:
  22
  Пол:
  Женский
  Недавно в Украіні пройшов перший національний виноробний форум. Як говорять самі винороби ,левова частка вина, яке продається в наших магазинах, завезене з інших краін, а в Украіні тільки розлите. Кількість же наших виноробів не більше 20. Але ще є багато людей, які також роблять вино, правда в домашніх умовах, і продають його малими партіями, наприклад, за допомогою інтернету. Але такий бізнес можна узаконити і вже легально заробляти. Правда, це не швидкий бізнес, щоб виростити виноградник потрібно 3-5 років. Але якщо справа піде і ви себе гарно зарекомендуєте, то можете створити сімейний бізнес, який передаватиметься з покоління в покоління.
  zirok нравится это.
 2. zirok
  Оффлайн

  zirok Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  20.02.16
  Сообщения:
  88
  Симпатии:
  18
  Пол:
  Женский
  Це досить актуальна тема на сьогодні. Адже виноробство є однією з найважливіших ланок сучасної світової економіки. Добре і правильно поставлене та організоване виноробне господарство сприятиме впровадженню передових методів організації виробництва, прискоренню оборотності обігових коштів, зниження собівартості продукції та ще багато іншого.
  Якщо вже починати винний бізнес, то слід звернути увагу й на свіиових гігантів серед виноробства. Було б дуже добре, якби вино стало більш якісним, не таким міцним,а люди більше стали звертати увагу на цілющу властивості винних напоїв. Нажаль, наша досить деформована питна культура не дозволяє гарно розбиратися у винах Заходу, потенційні клієнти націлені на вживання більш міцного напою- горілки.
 3. Каролина
  Оффлайн

  Каролина Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  14.05.16
  Сообщения:
  41
  Симпатии:
  7
  Пол:
  Женский
  У меня есть знакомый, который делает вино самостоятельно в домашних условиях, и хочу заметить - довольно неплохое. Так что мне кажется, если бы найти хорошего инвестора, чтобы помог раскрутить этот бизнес, то вполне можно было бы сделать его семейным делом.
 4. Tissa
  Оффлайн

  Tissa Прохожий Пользователь

  Регистрация:
  30.05.16
  Сообщения:
  16
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Женский
  Виноделие очень актуальная тема. Действительно очень многие выращивают хороший виноград.
 5. Vinograd
  Оффлайн

  Vinograd Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  06.05.16
  Сообщения:
  42
  Симпатии:
  8
  Пол:
  Женский
  Важно еще уметь делать хорошее вино)
  YurInvest нравится это.

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)