Изюминка банка Аваль.

  • Автор теми dima0474
  • Дата створення
dima0474

dima0474

Новичек
Пользователь
Реєстрація
8/7/14
Повідомлення
8
Симпатії
4
Вік
44
#1
Изюминка банка Аваль.
Я уже говорил о том что, счета лучше иметь в разных банках, так ка у каждого есть своя изюминка. Так и Аваля есть не просто изюминка а своя фишка. А фишка заключается как раз в программе которое соответствует этому названию. Все очень просто и доступно каждому, чем больше человек пользуется услугами банка тем больше у него есть выбор в каталоге подарок. Те кто пользуется этой услугой понимают в чем вся изюминка этого банка. Ну тем кто еще не пользуется, я лично рекомендую, хотя бы изучить это предложение.
 
Симпатії: Ipa
P

Petrusyk

Новичек
Пользователь
Реєстрація
4/8/14
Повідомлення
17
Симпатії
4
Вік
33
#2
привіт, можете розказати на практиці як це відбувається і які конкретно послуги Ви використовуєте що вам надаються бонуси чи як це назвати))
 
Симпатії: Ipa
M

Messi779

Професор
Пользователь
Реєстрація
19/1/15
Повідомлення
237
Симпатії
45
#3
Програма FISHKA існує для клієнтів Райффайзен Банку Аваль, які часто розраховуються карткою Аваль у партнерів програми. Пантнерами програми є АЗК, ОККО, Фуршет, Алло,Мобілочка, страхова компанія Універсальна, інтернет-магазини "ШипШина" та Bаgland,ресторани A la minute,Pasta Mia та Hot cаfe. Якщо Ви захочете користуватись програмою банк видасть Вам міжнародну платіжну картку VISА FISHKA,яка об'єднує платіжну картку і картку FISHKА. Бали нараховують за таким принципом: коли Ви робите оплату карткою у партнерів Вам зараховують бонуси, якщо є pos-термінал то 1 грн = 1,5-4,5 балів,коли немає pos-терміналу то 1 грн=1-4 бали. Якщо робити покупку не у партнерів то за 10грн дають 1 бал. Тепер щодо каталогу винагород. 500 балів дорівнюють знижці в 5 грн у мережі супермаркетів "Фуршет","Фуршет гурман","Народний". Балами не можна заплатити за алкоголь та тютюнові вироби. 1000 балів можна обміняти на 10грн знижки у Алло та Мобiлочка. Aле поповнити мобільний рахунок балами Вам не вийде. У ресторані "А la minute" 1000 балів також дорівнює знижці 10 грн. Деякі магазини пропонують знижку на товар або акційну ціну.
 
Симпатії: Ipa
Е

Екатерна

Гость
#4
Досить давно користуюсь послугами банка "Аваль", чудовий банк. Подобається працювати з вами, ви завжді допоможете, як по телефону, так и в живу. Працівники банку дуже позитивні та добрі люди.
 
Симпатії: Ipa
Д

Диана

Гость
#5
Думаю, что эта фишка - очень удобна и пользуется большой популярностью. В других банках нет таких предложений - может, разве что, немного похожие. Сама пользовалась услугами этого банка, всем была довольна, и эта программа "фишка" только улучшила мое мнение об "Аваль".
 
Симпатії: Ipa
Alisa

Alisa

Прохожий
Пользователь
Реєстрація
10/7/18
Повідомлення
24
Симпатії
0
Вік
25
#6
прикольная тема)
 
Зверху