Мистецтво і антикваріат

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
Статус
Закрита.
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Є люди, які на зароблені гроші купляють не долари і квартири а старовинні книги, ордена і медалі, марки, живопис, вино, старі прикраси і тому подібне. Чи вважаєте Ви це інвестицією?
 
Достатньо цікава тема. А чим мистецтво і антикваріант не інвестиції? Хоча цей вид діяльності, можна віднести і до простого бізнесу, якщо у Вас на меті, якомога швидший продаж цінностей з метою заробітку, щоб купити знову, щось інше і продати дорожче.
Відомо не мало випадків, коли каритини за життя автора нічого не коштували, а після його смерті, дорожали в кілька десятків, а то і сотні разів.
 
Так, досить цікавий та унікальний вид інвестування. Крім чудових емоцій, духовного збагачення, відчуття ейфорії, вкладник має гарну можливість ще й отримати доволі непоганий прибуток. За останніми даними, арт- ринок мистецтва зріс на 35% ще минулого року! Мистецтво стало ефективним та більш реальним інструментом збереження капіталу, досить повноправним на ринку інвестицій. Останнім часом зріс попит на товари з українською символікою, це не лише інвестиції в прекрасне, а й заява нашої культури на увесь світ.
 
Мне кажется, что подобный вид инвестирования может быть достаточно прибыльным, так как старинное вино, книги и подобные вещи только подымаются в цене. Так что можно его рассматривать как вариант выгодных вложений.
 
Это хороший вариант, для вложения свободных денег. Но нужно немного разбираться в старинных вещах, чтобы не накупить разного "барахла", которое в будущем ничего не будет стоить.
 
Мне кажется, что при том условии, что данные вещи будут пользоваться спросом, то почему бы и не вложить в них свои деньги.
 
Є люди, які на зароблені гроші купляють не долари і квартири а старовинні книги, ордена і медалі, марки, живопис, вино, старі прикраси і тому подібне. Чи вважаєте Ви це інвестицією?
Я тоже думаю, что это инвестиции, ведь подобные вещи с течением времени становятся всё дороже и ценнее, поэтому вполне выгодно вкладывать в их покупку деньги, заработать можно будет намного больше.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху