Нові покращені картки від MasterCard

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
Статус
Закрита.
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Щоб зменшити випадки шахрайства з банківськими картками і полегшити навіть упростити користування картками для клієнтів MasterCard хоче зчасом ввести в обіг нові картки. А тепер докладніше, а тепер перерахую види нових карток.
  1. Після виконання оплати на карті в віконечку буде відображатися ліміт картки.
  2. Якщо ви маєте різні рахунки то іх можна буде об'єднати однією карткою і за допомогою спец клавіатури на картці вибирати, який рахунок ви використаєте зараз для оплати чи переказу, вибір рахунку потрібно робити перед кожною операцією з карткою.
  3. На картці буде встановлено сканер відбитків пальців і щоб розблокувати картку потрібно буде приставити палець до спеціального віконечка.
  4. На карті буде встановлено перемикач валют, щоб закордоном ви самі швидко вибирали потрібну валюту.
  5. На картці замість16 цифр буде відображатися 4 або 8 цифр, а щоб побачити всі цифри потрібно ввести код на клавіатурі картки.
  6. Щоб шахраі не використовували трьохзначний код на звороті картки він буде змінюватись кожні 3 години. Новий код буде з'являтись в віконечку картки
Можливо колись одна картка буде об'єднювати всі ці якості.
 
Останнє редагування модератором:
Ого! Можливо десь уже таке і є, але нам до такого прориву зважаючи на "незначні" проблеми в політиці-економіці занадто довго треба йти. .. Можливо, років через п'ятдесят- сімдесят дійдемо до цього)[DOUBLEPOST=1456226169,1456224766][/DOUBLEPOST]Карт
Ого! Можливо десь уже таке і є, але нам до такого прориву зважаючи на "незначні" проблеми в політиці-економіці занадто довго треба йти. .. Можливо, років через п'ятдесят- сімдесят дійдемо до цього)
А чому б взагалі, не створити такі картки, що можна підключити до зарядного пристрою на ніч, а зранку перевіряєш рахунок, а там кругленька сума) Оце я розумію прорив науки і техніки, щоб покращити і спростити користування банківськими картками для клієнтів!
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху