Паблік у вконтакті

  • Автор теми Got
  • Дата створення
G

Got

Новичок
Реєстрація
17.10.2014
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
43
Доброго дня! Я створив паблік, тема - кіно. З початку почав накручувати передплатників через Olike і подібні сайти. Накрутив десь 1000 передплатників, далі мені попалася програма Втопі і я почав накручувати тільки через неї за 5 днів накрутив більше 2.5 тисяч, але вчора я заходжу в групу і там всього 755 людей залишилося. Всі інші разом вийшли.
Писав в саппорт вк, але мені не відповіли. Підкажіть будь ласка як правильно запрошувати людей? Якщо за гроші, то скільки приблизно потрібно витратити щоб набралося хоча б 50000 чоловік? Причому живих.
Прошу відписуватись тим у кого це виходить і хто знає, що і як!
 
Скоріш за все ваших "вступивших в групу" - Адміністрація видалила. А як можна просунити групу, можете тут почитати.
 
Нужно понимать 1 простую вещь: не нужно накручивать пользователей группы, это плохо потому что:
  1. От таких пользователей нет никакого толка (они не будут писать сообщения, лайкать, делать репосты), потому, что их тематика вашей группы не интересует.
  2. Администрация социальной сети, очень часто чистит такие группы, от накрученных пользователей.
Лучше всего писать интересные посты, ставить актуальные хэш-теги, пробовать платные способы рекламы. И вот от таких пользователей будет намного больше толка.
 

Схожі теми

Neron
Відповідей
5
Перегляди
1 тис.
Neron
Neron
mellor
Відповідей
2
Перегляди
850
mellor
mellor
Neron
Відповідей
3
Перегляди
1 тис.
Messi779
M
Назад
Зверху