Реклама інтернет-магазину роботом

  • Автор теми Іванка
  • Дата створення
Іванка

Іванка

Любопытный
Пользователь
Реєстрація
21/9/15
Повідомлення
71
Симпатії
23
Вік
27
#1
Ми вже всі звикли до присутності ботів на різних форумах, сайтах і т.п. Але зараз вони є і в соц.мережах, притому вони там навіть мають сторінки, на яких ведуть активну рекламу продажу. Сьогодні натрапила на перелік ознак такого бота. Отже, є ккілька простих критеріів :
1. Кількість друзів. Навіть , якщо товар має великий попит кількість друзів " живого" продавця не буде- 2-3 тисячі.
2. Фото. На сторінках ботів практично не буває реальних фото.
3. Повідомлення. Боти не налаштовані на спілкування, а навіть якщо ви і отримаєте відповідь, то після кількох повідомлень зрозумієте з ким маєте справу.
4. Коментарі і лайки. Всі коментарі і вподобання робота є однотипними.
А чим вам особисто заважають такі роботи?
 
Z

zirok

Любопытный
Пользователь
Реєстрація
20/2/16
Повідомлення
88
Симпатії
19
Вік
29
#2
Да, это очень интересно и актуально! В принципе, даже и не обращала внимание на это...Пока не мешают, пусть себе "живут" в интернет- паутине, раз их придумали, значит,это было кому- то нужно.
Сейчас боты генерируют почти 63% трафика на сайтах. Они помогают в работе программистам. К примеру, канадский программист создал бота, который помогает общаться на сайтах знакомств (система распознавания лиц, отмечает только нужных людей, начинает переписку. и т д). Существуют и "темные" боты (пауки) , что ищут конфиденциальную информацию, цель которых, в основном, административная панель ("админа" ). Это, конечно, очень даже мешает работе многих. ..
 
Зверху