Що може бути альтернативою золоту?

  • Автор темы Messi779
  • Дата начала
M

Messi779

Професор
Пользователь
Регистрация
19/1/15
Сообщения
237
Симпатии
45
#1
Золото звісно не має повноцінних аналогів. Aле що тоді купляти, якщо не золото, срібло, платину чи паладій? Срібла в світі нараховують в 4 рази більше, ніж золота. Дохідність в короткостроковий період в срібла відносно висока, і використовують його навіть більше ніж золота. Є на ринку і технічні метали, паладій і платина, їх ринок тільки розвивається і історія в них коротша, ніж в благородних металів. Та їх ціна повязана з промисловим використанням тому залежить від економіки більше ніж золото та срібло. Такщо що будемо брати коли золото розкуплять?
 
Никита

Никита

Профессор
Пользователь
Регистрация
19/5/14
Сообщения
524
Симпатии
59
Возраст
37
#2
Такщо що будемо брати коли золото розкуплять
А чому це золото мають розкупити? Його просто увесь час стає менше, і його все тяжче добувати, але ніхто не може знати скільки його ще є.
 
kvovtsik

kvovtsik

Прописан на форуме
Пользователь
Регистрация
24/8/14
Сообщения
115
Симпатии
16
Возраст
39
#3
На товарных биржах мира есть множество товаров в которые можно вложить деньги на короткий срок. Например нефть,зерно,любые металлы и т.д. Причем Вам не нужна физическая поставка товара. Вы просто покупаете фьючерсный контракт на поставку например выбранного вами метала сроком на пол года, и закрываете его по истечению срока получая прибыль. Но для такого рода инвестиций нужно много знаний. Возьмите например изменение цены на нефть за последние пол года.
 
Slaventiy

Slaventiy

Любопытный
Пользователь
Регистрация
3/6/16
Сообщения
30
Симпатии
2
Возраст
27
#4
Что-что, а нефть тоже считается весьма прибыльным делом. Так что, как дали совет выше, лучше вкладывать деньги в "черное золото", оно всегда будет в цене, но это в том случае, если не будет обычного.
 
Вверх