Що може бути альтернативою золоту?

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
Статус
Закрита.
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Золото звісно не має повноцінних аналогів. Aле що тоді купляти, якщо не золото, срібло, платину чи паладій? Срібла в світі нараховують в 4 рази більше, ніж золота. Дохідність в короткостроковий період в срібла відносно висока, і використовують його навіть більше ніж золота. Є на ринку і технічні метали, паладій і платина, їх ринок тільки розвивається і історія в них коротша, ніж в благородних металів. Та їх ціна повязана з промисловим використанням тому залежить від економіки більше ніж золото та срібло. Такщо що будемо брати коли золото розкуплять?
 
Никита

Никита

Профессор
Пользователи
Реєстрація
19.05.2014
Повідомлення
611
Репутація
63
Вік
41
Такщо що будемо брати коли золото розкуплять
А чому це золото мають розкупити? Його просто увесь час стає менше, і його все тяжче добувати, але ніхто не може знати скільки його ще є.
 
kvovtsik

kvovtsik

Пользователи
Реєстрація
24.08.2014
Повідомлення
115
Репутація
17
Вік
43
На товарных биржах мира есть множество товаров в которые можно вложить деньги на короткий срок. Например нефть,зерно,любые металлы и т.д. Причем Вам не нужна физическая поставка товара. Вы просто покупаете фьючерсный контракт на поставку например выбранного вами метала сроком на пол года, и закрываете его по истечению срока получая прибыль. Но для такого рода инвестиций нужно много знаний. Возьмите например изменение цены на нефть за последние пол года.
 
Slaventiy

Slaventiy

Пользователи
Реєстрація
03.06.2016
Повідомлення
30
Репутація
2
Вік
31
Что-что, а нефть тоже считается весьма прибыльным делом. Так что, как дали совет выше, лучше вкладывать деньги в "черное золото", оно всегда будет в цене, но это в том случае, если не будет обычного.
 
Статус
Закрита.
Зверху