Що може бути альтернативою золоту?

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
Статус
Закрита.
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Золото звісно не має повноцінних аналогів. Aле що тоді купляти, якщо не золото, срібло, платину чи паладій? Срібла в світі нараховують в 4 рази більше, ніж золота. Дохідність в короткостроковий період в срібла відносно висока, і використовують його навіть більше ніж золота. Є на ринку і технічні метали, паладій і платина, їх ринок тільки розвивається і історія в них коротша, ніж в благородних металів. Та їх ціна повязана з промисловим використанням тому залежить від економіки більше ніж золото та срібло. Такщо що будемо брати коли золото розкуплять?
 
Такщо що будемо брати коли золото розкуплять
А чому це золото мають розкупити? Його просто увесь час стає менше, і його все тяжче добувати, але ніхто не може знати скільки його ще є.
 
На товарных биржах мира есть множество товаров в которые можно вложить деньги на короткий срок. Например нефть,зерно,любые металлы и т.д. Причем Вам не нужна физическая поставка товара. Вы просто покупаете фьючерсный контракт на поставку например выбранного вами метала сроком на пол года, и закрываете его по истечению срока получая прибыль. Но для такого рода инвестиций нужно много знаний. Возьмите например изменение цены на нефть за последние пол года.
 
Что-что, а нефть тоже считается весьма прибыльным делом. Так что, как дали совет выше, лучше вкладывать деньги в "черное золото", оно всегда будет в цене, но это в том случае, если не будет обычного.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху