Криптовалюта LiteCoin - litecoin.org

  • Автор теми Neron
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Neron

Neron

Академик
Пользователи
Реєстрація
12.04.2014
Повідомлення
297
Репутація
22
Вік
31

Дата створення 2011
Компанія Відсутня
Процесинг карт Відсутній
Платіжний шлюз Так
Сайт litecoin.org

Litecoin, Лайткойн - електронна платіжна система, що використовує однойменну криптовалюту. Litecoin використовує ту ж технологію, що і Bitcoin, але має деякі незначні відмінності.
Ця назва також використовується по відношенню до програми-клієнта для зберігання даної криптовалюти і її розпорядження. Доступ до котів, здійснюється за допомогою приватних ключів власника, які зберігаються в файлі гаманця wallet.dat Лайткойн може бути відправлений кожному користувачеві в мережі з використанням адреси Litecoin.

Функціонування і емісія
Емісія Лайткойна алгоритмічно обмежена. Лайткойн передбачає анонімне володіння і переказ грошових коштів.
Подібно Bitcoin, Litecoin використовує принцип однорангової мережі і відсутність адміністративного центру, що робить неможливим державне регулювання і маніпуляції курсом шляхом зміни кількості Litecoin у обороті. Процеси емісії (майнінг) і передачі організований аналогічно з Bitcoin, але відрізняються параметрами і деякими деталями. Так використання функції scrypt відрізняє від Bitcoin процес майнінгу Litecoin більш інтенсивно використовує пам'ять, що більше підходить для CPU ніж для GPU і робить більш дорогою реалізацію FPGA або ASIC-пристроїв для процесу майнінгу. Іншою відмінністю Litecoin є те, що блок генерується приблизно кожні 2,5 хвилини, а не кожні 10 хвилин, що дозволяє швидше отримувати підтвердження транзакцій.
Основні відмінності від Bitcoin:
Інший алгоритм розрахунку блоків.
Проміжок часу потрібний для підтвердження переказу в 4 рази коротший.
В 4 рази більше запрограмоване кінцеве число монет (84 млн.).
В даний час Litecoin обмінюється як на фіатні гроші, так і на Bitcoin, в основному на онлайн-майданчиках. Оборотні транзакції (наприклад, через банківські карти) зазвичай для покупки Litecoin не використовуються із-за побоювань чарджбека, тому що транзакції з передачі самих Litecoin незворотні. Станом на листопад 2013, 1 LTC обмінюється приблизно на 20 доларів або 0,03 BTC. Це робить Litecoin другою за величиною світовою криптовалютою з ринковою капіталізацією у верхній планці 35 000 000 доларів США.

Історія
Платіжна система Litecoin базується на програмі-клієнті з відкритим вихідним кодом, опублікованій на сервісі GitHub 7 жовтня 2011 року. Станом на вересень 2013 року поточною версією клієнта була 0.8.5.1
Також можуть виходити інші клієнти.
Відносно недавно в новинах Litecoin позначалася як альтернатива/резерв/заміна Bitcoin.
 
Статус
Закрита.
Зверху