Криптовалюта LiteCoin - litecoin.org

Тема в разделе 'Другие платежные системы', создана пользователем Neron, 19 июл 2014.

 1. Neron
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  Neron Прописан на форуме Пользователь

  Регистрация:
  12.04.14
  Сообщения:
  263
  Симпатии:
  20
  Пол:
  Мужской
  Litecoin.jpg
  Дата створення 2011
  Компанія Відсутня
  Процесинг карт Відсутній
  Платіжний шлюз Так
  Сайт litecoin.org

  Litecoin, Лайткойн - електронна платіжна система, що використовує однойменну криптовалюту. Litecoin використовує ту ж технологію, що і Bitcoin, але має деякі незначні відмінності.
  Ця назва також використовується по відношенню до програми-клієнта для зберігання даної криптовалюти і її розпорядження. Доступ до котів, здійснюється за допомогою приватних ключів власника, які зберігаються в файлі гаманця wallet.dat Лайткойн може бути відправлений кожному користувачеві в мережі з використанням адреси Litecoin.

  Функціонування і емісія
  Емісія Лайткойна алгоритмічно обмежена. Лайткойн передбачає анонімне володіння і переказ грошових коштів.
  Подібно Bitcoin, Litecoin використовує принцип однорангової мережі і відсутність адміністративного центру, що робить неможливим державне регулювання і маніпуляції курсом шляхом зміни кількості Litecoin у обороті. Процеси емісії (майнінг) і передачі організований аналогічно з Bitcoin, але відрізняються параметрами і деякими деталями. Так використання функції scrypt відрізняє від Bitcoin процес майнінгу Litecoin більш інтенсивно використовує пам'ять, що більше підходить для CPU ніж для GPU і робить більш дорогою реалізацію FPGA або ASIC-пристроїв для процесу майнінгу. Іншою відмінністю Litecoin є те, що блок генерується приблизно кожні 2,5 хвилини, а не кожні 10 хвилин, що дозволяє швидше отримувати підтвердження транзакцій.
  Основні відмінності від Bitcoin:
  Інший алгоритм розрахунку блоків.
  Проміжок часу потрібний для підтвердження переказу в 4 рази коротший.
  В 4 рази більше запрограмоване кінцеве число монет (84 млн.).
  В даний час Litecoin обмінюється як на фіатні гроші, так і на Bitcoin, в основному на онлайн-майданчиках. Оборотні транзакції (наприклад, через банківські карти) зазвичай для покупки Litecoin не використовуються із-за побоювань чарджбека, тому що транзакції з передачі самих Litecoin незворотні. Станом на листопад 2013, 1 LTC обмінюється приблизно на 20 доларів або 0,03 BTC. Це робить Litecoin другою за величиною світовою криптовалютою з ринковою капіталізацією у верхній планці 35 000 000 доларів США.

  Історія
  Платіжна система Litecoin базується на програмі-клієнті з відкритим вихідним кодом, опублікованій на сервісі GitHub 7 жовтня 2011 року. Станом на вересень 2013 року поточною версією клієнта була 0.8.5.1
  Також можуть виходити інші клієнти.
  Відносно недавно в новинах Litecoin позначалася як альтернатива/резерв/заміна Bitcoin.

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)