Скімери нового типу залишаються практично непомітними

  • Автор темы Никита
  • Дата начала
Никита

Никита

Профессор
Пользователь
Регистрация
19.05.2014
Сообщения
541
Возраст
38
webbiz.in.ua_skimery.jpg

Фахівці в області інформаційної безпеки виступають з попередженнями про появу в банкоматах пристроїв несанкціонованого доступу (скімерів) нового покоління. Ці пристрої настільки компактні, що їх найчастіше практично неможливо виявити при швидкому огляді банкомату.

webbiz.in.ua_skimer.jpg

Скіммери - спеціальні кустарно-розроблені нелегальні пристрої, призначені для несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації про банківські картки. Традиційні інструменти для несанкціонованого зчитування інформації з магнітної смужки платіжної картки розташовуються безпосередньо на картоприймачі, і швидкий огляд банкомату їх досить легко виявляє. Скімери нового покоління - це зовсім інший технічний рівень.

За повідомленнями компанії Krebs on Security, в Європі почастішали випадки появи зчитувачів платіжних карток, які настільки малі, що можуть розміститися безпосередньо всередині слота карткоприймача. Природно, що виявити такий скіммер набагато складніше навіть фахівцям інформбезпеки.
Крім того, зловмисники все частіше стали застосовувати мініатюрні приховані відео-камери - з метою реєстрації та розкрадання PIN-коду, що вводиться через клавіатуру. Ці камери-крихітки також залишаються практично непомітними для звичайних користувачів банкоматів.
Ще одним технічним нововведенням, що активно застосовуються останнім часом, стає використання вбудованих бездротових модулів, які дають можливість автоматично оперативно пересилати викрадену інформацію через мережу мобільного зв'язку у вигляді текстових повідомлень. Це звільняє зловмисників від необхідності повертатися до банкомату за здобиччю. Останній момент значно ускладнює упіймання злочинців.
 
Anna

Anna

Любопытный
Пользователь
Регистрация
11.03.2014
Сообщения
39
Возраст
28
Саме краще користуватися тими банкоматами, що знаходяться у відділеннях банків, не думаю, що у шахраїв вистачить наглості, поставити скімери прямо у відділенні банку.
 
M

Messi779

Професор
Пользователь
Регистрация
19.01.2015
Сообщения
237
А працівники банків, банкомати яких знаходяться в людних місцях перевіряють свої банкомати? І як можна оптимально захистити свої гроші від шахраїв, мається на увазі не обшук банкомата, а конкретна операція з карткою, наприклад, знімати заробітню плату одним платежем всю суму.
 
drakon

drakon

Любопытный
Пользователь
Регистрация
02.12.2014
Сообщения
88
Возраст
24
А працівники банків, банкомати яких знаходяться в людних місцях перевіряють свої банкомати?
Я думаю, що це робиться по крайній мірі тоді, коли вставляють готівку у банкомати, але у цьому проміжку часу шахраї можуть поставити скімер і зчитати скільки їм необхідно інформації і благополучно його зняти.

І як можна оптимально захистити свої гроші від шахраїв,
Найкраще бути уважним і, якщо побачите підозрілий предмет у картоприймачі - не ставте свою карту. Те, що ви будете знімати заробітню плату 1 платежем - вам не допоможе. Якщо дані вашої карти і пін-код зчитають шахраї, то вони собі виготовлять дублікат карти і коли тільки появляться кошти на вашій карті - відразу їх знімуть. І шанси їх впіймати - нікчемні.
 
Верх