Скімери нового типу залишаються практично непомітними

  • Автор теми Никита
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Никита

Никита

Профессор
Пользователи
Реєстрація
19.05.2014
Повідомлення
611
Репутація
63
Вік
41

Фахівці в області інформаційної безпеки виступають з попередженнями про появу в банкоматах пристроїв несанкціонованого доступу (скімерів) нового покоління. Ці пристрої настільки компактні, що їх найчастіше практично неможливо виявити при швидкому огляді банкомату.


Скіммери - спеціальні кустарно-розроблені нелегальні пристрої, призначені для несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації про банківські картки. Традиційні інструменти для несанкціонованого зчитування інформації з магнітної смужки платіжної картки розташовуються безпосередньо на картоприймачі, і швидкий огляд банкомату їх досить легко виявляє. Скімери нового покоління - це зовсім інший технічний рівень.

За повідомленнями компанії Krebs on Security, в Європі почастішали випадки появи зчитувачів платіжних карток, які настільки малі, що можуть розміститися безпосередньо всередині слота карткоприймача. Природно, що виявити такий скіммер набагато складніше навіть фахівцям інформбезпеки.
Крім того, зловмисники все частіше стали застосовувати мініатюрні приховані відео-камери - з метою реєстрації та розкрадання PIN-коду, що вводиться через клавіатуру. Ці камери-крихітки також залишаються практично непомітними для звичайних користувачів банкоматів.
Ще одним технічним нововведенням, що активно застосовуються останнім часом, стає використання вбудованих бездротових модулів, які дають можливість автоматично оперативно пересилати викрадену інформацію через мережу мобільного зв'язку у вигляді текстових повідомлень. Це звільняє зловмисників від необхідності повертатися до банкомату за здобиччю. Останній момент значно ускладнює упіймання злочинців.
 
Anna

Anna

Пользователи
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
39
Репутація
3
Вік
31
Саме краще користуватися тими банкоматами, що знаходяться у відділеннях банків, не думаю, що у шахраїв вистачить наглості, поставити скімери прямо у відділенні банку.
 
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
А працівники банків, банкомати яких знаходяться в людних місцях перевіряють свої банкомати? І як можна оптимально захистити свої гроші від шахраїв, мається на увазі не обшук банкомата, а конкретна операція з карткою, наприклад, знімати заробітню плату одним платежем всю суму.
 
drakon

drakon

Пользователи
Реєстрація
02.12.2014
Повідомлення
88
Репутація
6
Вік
27
А працівники банків, банкомати яких знаходяться в людних місцях перевіряють свої банкомати?
Я думаю, що це робиться по крайній мірі тоді, коли вставляють готівку у банкомати, але у цьому проміжку часу шахраї можуть поставити скімер і зчитати скільки їм необхідно інформації і благополучно його зняти.

І як можна оптимально захистити свої гроші від шахраїв,
Найкраще бути уважним і, якщо побачите підозрілий предмет у картоприймачі - не ставте свою карту. Те, що ви будете знімати заробітню плату 1 платежем - вам не допоможе. Якщо дані вашої карти і пін-код зчитають шахраї, то вони собі виготовлять дублікат карти і коли тільки появляться кошти на вашій карті - відразу їх знімуть. І шанси їх впіймати - нікчемні.
 
Статус
Закрита.
Зверху